Trwa ładowanie...

Christiano Ronaldo zaatakował fankę w samochodzie!

Share
Christiano Ronaldo zaatakował fankę w samochodzie!
Źródło: AFP
d2dga30

Christiano Ronaldo w ubiegły weekend zaatakował samochód, w którym siedziała 17-letnia fanka Realu Madryt, zamiast autografu dostała stłuczoną szybą. Zdarzenie miało miejsce w Lizbonie jako odwet za rzekome nękanie „gwiazdora” przez natrętnego paparazzi.

Portugalski gwiazdor opisał całą sytuację. Według niego sprawcą całego zajścia był natrętny fotograf, który śledził jego i jego matkę od hotelu, w którym piłkarz się zatrzymał. Próbując uciec przed fotografem Christiano bardzo przestraszył swoją mamę, przebywającą z nim w samochodzie.

d2dga30

Zły na całe zajście postanowił zadziałać. Zatrzymał samochód i poszedł wytłumaczyć śledzącemu go fotografowi, żeby przestał. Prośba nie poskutkowała, więc zdenerwowany piłkarz kopnął w szybę samochodu, tłukąc ją.

_źródło: facet.wp.pl/studio.html_

Sara Pardal, która była wtedy w samochodzie widzi sprawę nieco inaczej. Może przez pryzmat odniesionych obrażeń, albo rozczarowanie swoim idolem. Sara twierdzi, że jest fanką Realu Madryt i jechała w samochodzie chcąc zdobyć autograf Christiano. Po tym jak jej idol zaatakował samochodową szybę, zamiłowanie do piłkarza ostygło w niej na tyle by złożyć skargę na policję.

Gwiazdor Realu uważa nastolatkę za współpracowniczkę fotografa, ale obrotu wydarzeń żałuje. Jeśli jednak sytuacja miałaby się powtórzyć: „ zrobię to jeszcze raz”, mówi Christiano Ronaldo.

d2dga30

Podziel się opinią

Share
d2dga30
d2dga30