Trwa ładowanie...
29-03-2016 10:41

"Cień" w kinach. "Pulsuje pod skórą jak 'Drive'!"

"Cień" w kinach. "Pulsuje pod skórą jak 'Drive'!"Źródło: materiały nadesłane
d1bpszy
d1bpszy

"Pulsuje pod skórą jak 'Drive'" - filmem "Cień" zachwyca się Piotr Czerkawski. Ten doskonały, subtelny i równocześnie mroczny thriller, który rozkochał widzów na festiwalu w Cannes, trafi do kin już 8 kwietnia. W opowieści o miłosnej fascynacji napędzanej adrenaliną zobaczymy doskonałych: Diane Kruger („Intruz, „Tożsamość”, „Bękarty wojny”) oraz Matthiasa Schoenaertsa („Z dala od zgiełku”, „Rust and Bone”,„Dziewczyna z portretu”, „Loft”).

„Cień” wyselekcjonowany do pierwszej ligi filmów podczas festiwalu w Cannes, prestiżowej sekcji Un Certain Regard, zbiera świetne recenzje zagranicznej prasy. To „Thriller na miarę Hitchcocka” - pisze The Guardian, „Namiętność i fascynacja” - dodaje Premiere.

Akcja zaczyna się, kiedy przeszkolony do zabijania z zimną krwią, były żołnierz Vincent (w tej roli rewelacyjny Schoenaerts), niespodziewanie dla samego siebie zakochuje się w żonie milionera, którą ma chronić.

d1bpszy

Bohater będzie musiał podjąć ryzykowne decyzje, stawiając na szali nie tylko siebie, ale też osobę, którą chciałaby ochronić najbardziej. Postawi sobie najtrudniejsze pytania. Czy jest granica, której nawet w imię prawdziwej miłości przekraczać nie wolno? Czy instynkt, który popycha go do działania, będzie dla niej ratunkiem, czy pułapką? Co jest realnym zagrożeniem, a co jedynie wytworem jego wyobraźni?

Film podbije gusta widzów również muzyką – usłyszmy w nim kultowy zespół Gesaffelstein, polskiej publiczności znany m.in. z festiwalu Audioriver oraz utwory w wykonaniu kontrowersyjnej amerykańskiej wokalistki Azealii Banks.

„CIEŃ” – CHROŃ TO, CO KOCHASZ NAJBARDZIEJ W KINACH OD 8 KWIETNIA
Obejrzyj zwiastun:
d1bpszy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bpszy