Trwa ładowanie...
d3fgrdn
Ciekawostki

Co chciałbyś zmienić u dziewczyny? - wyniki ankiety!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co chciałbyś zmienić u dziewczyny? - wyniki ankiety!
(Jupiterimages)
d3fgrdn

No i zagłosowaliście! 59000 głosów zdecydowało co mężczyźni najczęściej chcieliby zmienić u swoich kobiet. Daliśmy wam dużo czasu na zastanowienie i w końcu przyszedł czas na rozliczenie. Tak więc strzeżcie się dziewczyny, bo wiemy co jest u was najmniej atrakcyjne!

Na początku, śledząc wyniki ankiety, wydawało nam się, że odpowiedzi spoczną na grzecznym i ostrożnym „Nie zmieniłbym nic!”, która to odpowiedź wylądowała w końcu na drugim miejscu z 31% procentami. Na szczęście w miarę wzrostu ilości głosów, zmieniły się też ulubione typy głosujących.

ZOBACZ CO FACETOM NIE PASUJE NAJBARDZIEJ >>

d3fgrdn

W końcu okazało się, że na pewno głosujący nie zmieniliby pracy wykonywanej przez lubą, ponieważ tylko 7% głosujących kliknęło w tą odpowiedź. Sceptycznie również podeszli do zmiany intelektu swoich kobiet (12%), czy ich wyglądu (13%)... Można zatem wnioskować, że partnerki wybraliście świadomie, lub stały nad wami podczas oddawania głosu czytaj więcej...

Zobacz również:

*Wyniki ankiety: Czy chciałbyś mieć kochankę? 35 ogromnych biustów Kondom na pryszcze Australia potrzebuje mężczyzn 60 pięknych pośladków * W końcu wyszło szydło z worka i pobiło „brak jakiejkolwiek zmiany u partnerki” orężem z napisem – „Seksualne potrzeby”. Cóż, kobiety mogłyby powiedzieć: „Taaak... facet myśli tylko o jednym” ... i miałyby rację. Choćby z tego powodu, że 37% z 59000 głosów oddanych w ankiecie wyraża niezadowolenie z tej sfery swojego związku.

Więc tak! Najwyraźniej nie jesteśmy zadowoleni ze swojego życia seksualnego. Tak, myślimy tylko o jednym, ale może czas coś zmienić? Drogie panie, jeśli jakimś cudem czytacie te słowa, pomyślcie chwilę i wyciągnijcie wnioski z intymnych chwil spędzonych ze swoim facetem, może ta sfera zaczyna zanikać, powszednieć lub nie jest wystarczająco urozmaicona... Może być to sygnałem, że trzeba ratować wasz związek.

Zobacz również:

*Wyniki ankiety: Czy chciałbyś mieć kochankę? 35 ogromnych biustów Kondom na pryszcze Australia potrzebuje mężczyzn 60 pięknych pośladków *

d3fgrdn

Podziel się opinią

Share
d3fgrdn
d3fgrdn