Trwa ładowanie...

Co ma wspólnego Rafał Maślak z Waldemarem Pawlakiem?

Share
d3rjk83

Kojarzycie Daniela Madeja? A Marcina Pasternaka? Więc może choć Krystiana Kurowskiego? Też nie? Wszyscy oni byli w ubiegłych latach zdobywcami tytułu Mistera Polski, lecz sukcesu tego nigdy nie udało im się przekuć na popularność. Jako pierwszy szansę wykorzystał dopiero Rafał Maślak. O miłości fanek, wychowaniu w rodzinnym domu i reakcji kumpli, kiedy został wybrany najprzystojniejszym Polakiem, z Facetem Roku wg Internautów Wirtualnej Polski Rafałem Maślakiem rozmawia Łukasz Jurczak.

Warto przypomnieć, że w naszym plebiscycie Rafał Maślak wygrał miażdżącą przewagą. Aż 53 proc. internautów WP głosowało właśnie na niego. Daleko, daleko w tyle pozostawił swoich konkurentów – kolejne miejsca zajęli Aleksander Doba (12 proc.) i Robert Lewandowski (niecałe 3 proc.). Jak sam przyznaje, na pewno ogromna w tym zasługa głosujących na niego kobiet, choć ma nadzieję, że znaleźli się również panowie, którzy inspirują się tym, co robi.

Odważyliśmy się także zadać Misterowi Polski pytanie, które nurtowało zapewne również wielu z was: jak zareagowali koledzy Maślaka, kiedy dowiedzieli się, że zamierza startować w konkursie na najprzystojniejszego mieszkańca najpierw Wielkopolski, potem całego kraju. Okazuje się, że w obawie przed ich docinkami, 25-latek długo ukrywał ten fakt. Dopiero gdy odniósł sukces, odważył się podzielić z nimi radosną nowiną. Jednak, jak to w świecie męskiej szorstkiej przyjaźni bywa, nawet wówczas musiał być przygotowany na drobne ciosy z ich strony. "Myślę, że zmieniłem nieco obraz tego konkursu, jeśli chodzi o facetów. Pokazałem, że niekoniecznie muszą to być ludzie, którzy tylko wyglądają, ale także mają coś do powiedzenia" - zauważył Rafał Maślak.

(fot. Eastnews)

d3rjk83

Wielu z nas kojarzy go dziś także jako uczestnika "Tańca z Gwiazdami", blogera modowego i instruktora fitnessu. Nie każdy jednak wie, że Rafał to również... strażak. Co prawda nie zawodowy, a służący w Ochotniczej Straży Pożarnej, lecz - co ciekawe - wciąż aktywnie uczestniczący w ćwiczeniach i od czasu do czasu reprezentujący swoją rodzinną miejscowość Gorzyce w zawodach strażackich. Niedawno nawet otrzymał od byłego premiera i prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Waldemara Pawlaka wyróżnienie za promocję instytucji OSP.

Dodajmy, że w lutym tego roku Rafał Maślak wystartował też w konkursie Mister International, odbywającym się w Seulu, gdzie zdobył tytuł trzeciego wicemistera.


Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3rjk83

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rjk83
d3rjk83