Trwa ładowanie...
07-04-2009 16:24

Co na prawdę lubicie oglądać

Co na prawdę lubicie oglądaćŹródło: Jupiterimages
d42ff18
d42ff18

Jak wiecie mamy w serwisie *Facet dział , w którym znajdują się pojedynki gwiazd. Dział ten, z naszych obserwacji, cieszy się dużym zainteresowaniem. A co konkretnie?*

No właśnie. Najczęściej wybierane przez was zwyciężczynie wyróżniają się pewnymi cechami wspólnymi. Niektóre można łatwo przewidzieć, inne spotkały się ze sporym zaskoczeniem z naszej strony.
Jak na przykład ta sytuacja. 73% z ponad 17 tysięcy głosujących wybrało Jennę Jameson z pomniejszonymi piersiami.


Również dziwi nas, że w pojedynku między siostrami Boleyn, sromotną klęskę poniosła obdarzona boskim ciałem Scarlett Johansson.


Nie dziwi nas natomiast fakt wyboru przez Was Dody, w pojedynku z latynoską Pauliną Rubio. Doda jaka jest każdy widzi, a jej atuty są niepodważalne i pomogły jej wygrać w stosunku 80% do 20%.


To również rozumiemy. Kolejny stosunek 80% do 20%, tym razem wybór padł na seksowną diablicę. W końcu kto chciałby w sypialni mieć anielicę...?


Wynik tej batalii także nie jest niespodzianką. Spośród wszystkich, biorących w niej udział uczestniczek, decydujecie się klikać w piersi pani Bellucci! Co tylko i wyłącznie świadczy o tym, że biust Włoszki jest wciąż najbardziej pożądany.


Poniższe batalie przeznaczamy do Waszej własnej oceny. Czy Ty też wybrał być dokładnie te nogi? A może podoba Ci się zupełnie inny biust? Oglądaj i pomóż swojej faworytce **


d42ff18
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42ff18