Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
Forma

Co się działo na Nitro Circus

Share
Co się działo na Nitro Circus
Źródło: materiały prasowe
d3pctyc

Travis Pastrana i ekstremalne Nitro Circus Live porwało polską publiczność zgromadzoną na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Czterdziestu najlepszych na świecie zawodników sportów ekstremalnych pod wodzą legendarnego Travisa Pastrany, latające maszyny FMX, BMX, a nawet wanny - to tylko część atrakcji, które blisko 30 000 widzów zobaczyło w sobotni wieczór podczas Nitro Circus Live na Stadionie Narodowym w Warszawie. W trakcie show zawodnicy zaprezentowali oszałamiające ewolucje, jakich polska publiczność nigdy dotąd nie widziała!

Występ w Warszawie zakończył wielkie europejskie tournée Nitro Circus Live 2013. Wybuchowa mieszanka freestylowego motocrossu - FMX, BMX, deskorolki oraz inne specjale konstrukcje warte kilka milionów dolarów, rozgrzała polskich widzów do czerwoności. - To był nasz ostatni występ w Europie, chłopcy postanowili dać z siebie naprawdę wszystko. Co prawda zaskoczyła nas temperatura w Warszawie, ale jak było można zauważyć, niektórym zrobiło się aż za gorąco – powiedział manager Nitro Circus Live - Mike Porra, komentując finałowy numer, podczas którego Travis Pastrana z ekipą motocyklistów wystąpili bez koszulek.

d3pctyc

Wśród szalonych zawodników, którzy zaprezentowali popisowe numery publiczności zgromadzonej na Stadionie Narodowym znaleźli się reprezentanci Kanady, USA, Australii oraz Nowej Zelandii. Wielu z nich to złoci medaliści takich imprez jak X-Games, w tym między innymi Adam Jones z USA - mistrz FMX 2013 oraz Blake „Bilko” Williams. Podczas Nitro Circus Live w Warszawie nie zabrakło także polskiego akcentu. Do udziału w show zostało zaproszonych dwóch zawodników z Polski. Jeżdżący na rowerach MTB i BMX Bracia Godziek – Szymon i Dawid, coraz mocniej przebijają się do światowej czołówki freestyle`u, a zaproszenie do występu z ekipą Pastrany jest tego najlepszym potwierdzeniem. – Udział w legendarnym Nitro Circus to spełnienie marzeń i wielki zaszczyt, szczególnie, że wśród publiczności znajdowali się nasi przyjaciele i rodzina. Klimat był niesamowity, a jazda z najlepszymi zawodnikami świata daje niesamowitego kopa! – powiedział podekscytowany występem Szymon Godziek.

W trakcie Nitro Circus Live w Warszawie kibice zobaczyli wiele popisowych skoków, salt i akrobacji, które przyprawiały o zawrót głowy. Wszystko w doskonałej oprawie z efektami specjalnymi, wybuchami, fajerwerkami oraz ogromną dawką dobrego humoru i niezapomnianymi emocjami. Serca widowni zdobył jednak Aron „Wheelz” Fotheringham – niepełnosprawny zawodnik, który skacząc na wózku inwalidzkim wykonał efektownego frontflipa. Zgromadzona publiczność nagrodziła jego występ owacjami na stojąco. Udział Arona w największym show sportów ekstremalnych to nie tylko inspiracja dla niepełnoprawnych sportowców, ale także dowód, że bariery są po to, by je pokonywać.

Reakcje publiczności, która pomimo grudniowego chłodu gorąco kibicowała ekipie Nitro Circus podsumował sam Travis Pastrana - Zostaliśmy absolutnie powaleni przez polskich kibiców. W trakcie naszej całej europejskiej trasy to właśnie publiczność w Warszawie była najliczniejsza i najgłośniejsza. Kiedy ma się takie wsparcie z trybun, jazda i triki przychodzą dużo łatwiej. Atmosferę całego show podkręciła również obecność dwóch lokalnych zawodników BMX. Występ dwóch braci Szymona i Dawida Godźków był niesamowity. Dziękujemy!

Pokaz niezwykłego cyrku Travisa Pastrany na Stadionie Narodowym w Warszawie zakończył europejskie tournée Nitro Circus Live. W trakcie całej trasy po starym kontynencie to właśnie polscy kibicie najliczniej przybyli by dopingować szalonych freestyle`owców. Zawodnicy nie wykluczają więc powrotu do miasta nad Wisłą, by ponownie rozgrzać publiczność do czerwoności.

Zobacz: *Nitro Circus w 3D!Nitro Circus w 3D!*

d3pctyc

Podziel się opinią

Share
d3pctyc
d3pctyc