Trwa ładowanie...
Ciekawostki

Co świadczy o tym, że jest jędzą?

Share
Co świadczy o tym, że jest jędzą?
Źródło: Jupiterimages
d4emjfz

Jędza w związku to czyste zło. Takie stworzenie nie przejmuje się niczym prócz swojej wygody. Na drodze martwienia się wyłącznie o siebie czuje się najlepiej i nie obchodzi jej kogo zrani w trakcie. Kiedy chcemy jej dogodzić i spełnimy wszystkie wysłowione zachcianki, okazuje się że niewysłowionych jest jeszcze dużo a pierwszymi nie jest w ogóle usatysfakcjonowana. Jeśli dodać do tego chęć dominacji za wszelką cenę, mamy jędzę. Jeśli znajdujecie się w sidłach podobnej bestii to pewnie już się domyślacie. Na wszelki wypadek, jednak, przedstawimy wam listę oznak, że macie do czynienia z jędzą. Zapatrzona w siebie

Dla jędzy, jedyną osobą na świecie jest ona sama. Tylko ją spotyka tragedia. Jedyne uczucia, które się liczą to jej uczucia. Jest tak ważna dla siebie, że wolałaby zrobić sobie manicure niż np. odwiedzić twojego ojca w szpitalu.

Krytykuje wszystko związane z Toba

Poniżanie to dość powszechna taktyka wśród chcących przejąć kontrolę w związku. Zołzy jednak idą dużo dalej. Starają się zniszczyć męską pewność siebie, a kiedy to się uda udowadniają, że jedyny dobry sposób na robienie rzeczy „dobrze” – to ich sposób. Starają się być wierne zasadzie, że nic nigdy nie jest dla nich wystarczająco dobre i dlatego zmuszają stłamszonego mężczyznę do ciągłych starań. A skoro tylko on słucha, mogą narzekać do woli.

d4emjfz

Nie ma serca

Jędza jest zwykle amoralna. Nie obchodzi jej jak ktoś się czuje. Straci wszystkich swoich i waszych przyjaciół bo przestali jej pasować. Zrezygnuje z całej reszty znajomych bo w jej oczach podpadli lub nie sprawdzili się w potrzebie. Zrobi wszystko to i nie uroni łzy. Jędze są kompletnie pozbawione delikatnej kobiecej duszy.

Zobacz również

* Małżeńskie nadgodziny*

d4emjfz

* Jak pokonać zazdrość Jak pokonać zazdrość*

* K-1 EUROPE MAX 2008 GP*

* Pies na viagrę Pies na viagrę*
Chce być traktowana jak królowa

Jędze to zwykle rozpuszczone bachory, które nigdy nie dorastają. Pamiętają czasy, gdy były „księżniczkami” w rodzinie, teraz jak dorosły, chcą być królowymi. W praktyce jędza ciągle DOMAGA się by ją gdzieś podwieźć, coś jej kupić lub poświęcić cały swój czas kiedy ma na to ochotę. Ciągle czegoś wymaga od innych, absolutnie nie słuchając co mają do powiedzenia. Takiej osoby nie można naprawić. Tak zaprogramowano ją w dzieciństwie. Jedynym ratunkiem jest odmawianie jej kilka razy z rzędu, może wtedy zrozumie, że robi coś nie tak.

d4emjfz

Ośmiesza w łóżku

Myślicie, że nie można być bardziej znieczulona i wredna jędzą? Można, można. Bardziej wredna jędza potrafi dać Ci do zrozumienia, że ma w głębokim poważaniu cały twój łóżkowy wysiłek. Udowodni ci w przelotnej rozmowie, że się nie starasz, masz złą technikę, nie jesteś wcale czuły lub po prostu powie że twój rozmiar jej nie odpowiada. Życie pod taką presją to dla mężczyzn koszmar. Nic dziwnego, że popadamy w nerwicę, kiedy tylko pomyślimy o stosunku, szukamy pocieszenia gdzie indziej lub unikamy seksu.

Traktuje ludzi jak śmieci Uwielbia być traktowana z szacunkiem, lecz absolutnie nie zamierza świecić przykładem. Dla jędzy nikt nie zasługuje na szacunek, prócz niej. Kelnerów i sprzedawców zjada na śniadanie.
Nakazuje im zamiast mówić, jest obcesowa i niemiła, „królowa” wymaga, więc nie dyskutuj! Ma głęboko w poważaniu biednych i potrzebujących, „ …niech się wezmą do roboty!”. Dzieci „nie trawi” bo nie są w stanie jej nic zaoferować, a w dodatku krzyczą i zabierają czas. Jest również przepełniona zazdrością o wygląd innych kobiet, dlatego krytykuje publicznie ich ubiór lub figurę.

Nigdy nie płaci

Wybiera najdroższe restauracje, najdroższe dania i wina. Nigdy nie dorzuca się do paliwa, „to poniżające”. Kupuje tandetne prezenty innym (zwykle ty za nie płacisz), choćby dlatego, że jej się nie chce. A kiedy wspomnisz jej o tym, powie, że jesteś zwykłą sknerą.

d4emjfz

Zobacz również

* Małżeńskie nadgodziny*

* Jak pokonać zazdrość Jak pokonać zazdrość*

* K-1 EUROPE MAX 2008 GP*

d4emjfz

* Pies na viagrę Pies na viagrę*
Mówi co masz robić

Jej przeświadczenie o wyższości sprawia, że uważa wszystkich za swoich służących. Szczególnie swojego chłopaka. Jeśli spędzasz z nią dużo czasu, sceduje na ciebie wszystkie obowiązki, których nienawidzi.

Zawstydza cię w towarzystwie

Ponieważ nie zależy jej na nikim, nawet swoim chłopaku otwarcie powie mu co o nim myśli, w towarzystwie. Nie ważne czy jesteście w sklepie, restauracji czy nawet kościele, jeśli coś jej nie pasuje, dowiesz się o tym z takim impetem, że zapamiętasz to do końca życia. Czasami lubi pokazać, że po prostu może zrobić ci awanturę i ściągnąć do parteru.

d4emjfz

Flirtuje z innymi

To chyba najbardziej wkurzająca cecha jędzy. W trosce o to byś poczuł się najgorzej flirtuje na twoich oczach z innymi, podpuszcza ich, może nawet dotknie ich ramienia. Nie ma żadnych blokad, kiedy idzie o zwrócenie na siebie uwagi. Po godzinach poporównuje cię z innymi mężczyznami, żeby skutecznie cię dobić i wykrzesać jeszcze więcej iskierek zazdrości.

Prawda, że to dziwne zjawisko? Są kobiety, które bez zastanowienia możemy nazwać jędzami, one tłumaczą to sobie dbaniem o swoje dobro ale w rzeczywistości po prostu uprzykrzają wszystkim życie. Dziwniejsze od tego zjawiska jest to, że są na świcie mężczyźni, którzy żyją z takimi kobietami, cierpiąc i umęczając się. Czy tak właśnie wyglądają związki z desperacji? Czy są to po prostu zwykłe pomyłki, które jak najszybciej trzeba naprawić?!

cząsą

Zobacz również

* Małżeńskie nadgodziny*

* Jak pokonać zazdrość Jak pokonać zazdrość*

* K-1 EUROPE MAX 2008 GP*

* Pies na viagrę Pies na viagrę*

d4emjfz

Podziel się opinią

Share
d4emjfz
d4emjfz