Trwa ładowanie...

Co zrobisz, jak trafisz dziś szóstkę?

Co zrobisz, jak trafisz dziś szóstkę?Źródło: Jupiterimages
d3emboi
d3emboi

Choć do włoskich stawek nagród w grach losowych nam jeszcze daleko, całą Polskę od kilku dni ogarnia gorączka. Właśnie dziś przewidywana wygrana w Dużym Lotku wynosi 40 000 000 złotych.

Dookoła mnożą się chałupnicze teorie, jak trafić upragnioną szóstkę (ponoć liczy się nawet miejsce w kolejce do kolektury), u jasnowidzów zwiększony ruch, a jeśli ktoś obok patrzy nieobecnym wzrokiem, to na pewno właśnie obmyśla, co zrobiłby z taką sumą. Dom, samochód, podróże…

Gdybyśmy znali myśli innych, na pewno nie wszystkie propozycje okazałaby się nawet umiarkowanie rozsądne. Przedstawiamy 10 najgłupszych sposobów na spieniężenie dzisiejszej wygranej:

  1. Luksusowe samochody Porsche, Rolls-Royce, Maybach, Bentley i może jeszcze raz Porsche? „I będę nim dojeżdżał do pracy albo na działkę”.

Z racji na doskonały stan polskich dróg zalecamy przeznaczenie pozostałej po zakupie kwoty na wybudowanie sieci prywatnych dróg i autostrad. W przeciwnym razie polecamy jednak zakup ruskiego UAZ-a. Nim można zjeździć nawet Łotwę, piękny, lesisty kraj, którego gładkość dróg ustępuje nawet polskim czytaj więcej...

d3emboi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3emboi