Conversy rządzą. Kup teraz, a zaoszczędzisz nawet połowę ceny

Mówi się o nich "buty przyjaźni", kultowe, ponadczasowe, do wszystkiego. Ich pasjonaci noszą je, nawet kiedy pogoda temu nie sprzyja. Choć zima potrwa jeszcze jakiś czas – myślami wybiegamy już do cieplejszych dni. Czy wiesz, że teraz kupisz kultowe conversy nawet o połowę taniej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klasyczne, wysokie conversy znajdziemy w wielu kolorach
Klasyczne, wysokie conversy znajdziemy w wielu kolorach (unsplash.com)
WP

Conversy – od stu lat na topie

Conversy są obuwiem dla osób, które na równi cenią sobie wygodę i styl, a do tego nie ograniczają się jedynie do tenisówek jako obuwia sportowego. Dla was wybraliśmy ciekawe conversy w różnych wariantach, nawet 200 zł taniej w porównaniu do pierwotnej ceny.

WP

Z roku na rok coraz lepsze – conversy

Pierwszy model powstał jako sportowe obuwie w 1908 roku. Były... czarne. Teraz najpopularniejsze stały się białe tenisówki z charakterystyczną naszywką na języku i cienkimi lamówkami w kolorze niebieskim i czerwonym. Idealne na lato do noszenia na gołą stopę i na wiele innych okazji. Niskie i wysokie, w czerni i w kolorze. Kultowe conversy zdają egzamin od 110 lat w każdych warunkach.

WP

Ten model tenisówek stworzył Marquis Mills Converse, założyciel Converse Rubber Shoe Company w Malden. Początkowo w firmie powstawały buty robocze na gumowej podeszwie, z czasem zainteresowano się obuwiem do tenisa i koszykówki. Tak powstał model Converse All Star, stworzony na potrzeby Charlesa H. "Chucka" Taylora. Nazwa Chuck Taylor All Star, pod którą znajdziemy najpopularniejsze obecnie modele powstała dokładnie w 1923 roku.

WP

Ich popularność przyczyniła się nawet do tego, że wybrane modele nosimy nawet do garnituru.

WP

Uniwersalne trampki na różne okazje

Trampki pierwotnie były typowo sportowym obuwiem na co dzień. Z założenia nie miały prezentować ściśle określonego stylu, szczególnej linii czy idei. Zwykłe trampki. Jednak ich niezwykła funkcjonalność raz po raz wraca w nowej postaci niczym bumerang. Bez względu na to, czy wkładamy kultowe conversy, klasyczne czarne trampki czy popularne i wygodne tenisówki slip-on, czujemy się wygodnie. Conversy rządzą!

unsplash.com
Podziel się
WP

Trampki do pracy?

Trampki pasują każdemu. Klasyczne conversy dobrej jakości, wykonane z wysokiej klasy materiałów i z atrakcyjną wizualnie linią. Godna polecenia jest koncepcja total black, gdzie do ciemnych spodni i koszulki dobieramy trampki utrzymane w czerni i stylowe, fantazyjne modele pasujące do sportowych ubrań.

unsplash.com
Podziel się

Nie zaleca się łączenia formalnych stylizacji z tego rodzaju obuwiem, ale odważniejsze osoby mogą śmiało zabawić się konwencją formalnego ubioru i włożyć trampki na przykład do garnituru. Na zwykły dzień w pracy opcja jednokolorowych trampek do prostych i klasycznych ubrań także dobrze się sprawdzi. Oczywiście istotna jest tutaj jakość. Wiele osób nie widzi różnicy między zwykłymi trampkami z bazaru a markowym obuwiem, które jest wykonane z materiałów wysokiej jakości, przepuszczających powietrze i trwałych.

unsplash.com
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP