Coraz popularniejszy trójkącik

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Coraz popularniejszy trójkącik
(Fotochannels.com)
WP

Wygląda na to, że klasyczne figle we dwoje to już erotyczny przeżytek. Coraz więcej ludzi fantazjuje bowiem o seksie w trójkącie. W modzie są również gadżety, erotyczna bielizna i lekki sadyzm. Co ciekawe - w większości przypadków takie rzeczy przychodzą do głowy nie nam, ale paniom.

Dla przykładu: przeprowadzone niedawno przez magazyn Tatler badania sondażowe dowodzą, że ponad połowa mieszkanek Irlandii marzy właśnie o erotycznym trójkącie. Niemal tyle samo pań chciałoby spróbować seksu z inną kobietą.

To jeszcze nie wszystko: również pozostałe wyniki sondażu dowodzą, że Irlandki, to jedne z najbardziej wyuzdanych kobiet na świecie. Otóż 55 procent z nich regularnie fantazjuje na temat swoich kolegów. A 73 procent uprawiało seks na łonie natury. 68 mieszkanek Irlandii regularnie zabawia się też z pomocą wibratora.

WP

Tymczasem na drugim końcu świata również Australijczycy coraz częściej fantazjują o trójkącie. O tego typu igraszkach - według innego sondażu - marzy tam 28 procent panów i 20 procent pań.

O czym jeszcze marzą mieszkańcy Australii? Prawie połowa przyznaje, że ma jakiś specjalny seksualny fetysz - począwszy od erotycznej bielizny, a skończywszy na kajdankach i pejczach. A całkiem spora grupa (13 procent kobiet i 9 procent mężczyzn) przyznała się, że podczas masturbacji fantazjuje o przemocy i zabawach łamiących społeczne tabu.

Jak na tym tle wypadają Polki? Z ubiegłorocznego raportu przeprowadzonego przez Vamea wynika, że najczęściej fantazjują one o... obecnym partnerze. Tylko co czwarta przyznaje się do fantazji na temat innego, znanego sobie mężczyzny. Nie ma jednak szans, by obaj panowie spotkali się w fantazjach, czy realnie w sypialni - tylko 2 procent Polek fantazjuje bowiem o seksie grupowym. Dwukrotnie częściej niż o trójkącie nasze rodaczki fantazjują nawet o gwałcie!

Być może jednak wcale nie mamy na co narzekać. Wszak fantazje naszych rodaczek dowodzą, że w pełni spełniamy ich oczekiwania. A Irlandczykom i Australijczykom wcale nie zazdrościmy - biorąc pod uwagę tamtejsze zagęszczenie ludności i tak częściej zdarza im się spółkować z owcą, albo kangurem, niż spełnić fantazje o trójkącie.

WP

(menonwaves)/PFi

Sex z Twoim ex i 69 innych kuszących rzeczy - zobacz, o czym marzą kobiety!

Polub WP Facet
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP