Trwa ładowanie...
d2lxiq7
Technologie

Creative prezentuje nowe "Kamienie"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Creative prezentuje nowe "Kamienie"
(Creative)
d2lxiq7

Firma Creative przedstawiła dwa nowe odtwarzacze MP3 ZEN Stone i ZEN Stone Plus. ZEN Stone będzie dostępny w wersjach o pojemności 1GB i 2GB; ZEN Stone Plus z ekranem, radiem FM, dyktafonem, zegarem / stoperem i korektorem barwy będzie dostępny w wersjach o pojemności 2GB i 4GB.

Nowe odtwarzacze MP3 serii ZEN są prezentowane na odbywających się w tym tygodniu w Las Vegas targach Consumer Electronics Show (CES). Nowe wersje odtwarzaczy wyposażono dodatkowo w głośnik. Oprócz formatów MP3 i WMA, urządzenia obsługują pliki Audible, w których dostępne są dźwiękowe wersje książek. Ponadto, odtwarzacz ZEN Stone Plus obsługuje niechronione pliki AAC (w tym z iTunes Plus).

Nowe odtwarzacze ZEN Stone wyróżniają się zaokrąglonym i wyprofilowanym kształtem naturalnie pasującym do dłoni. Dostępne są w kilku atrakcyjnych kolorach: eleganckiej matowej czerni, granatowym, różowym i szampańskim. W zestawie znajduje się przezroczyste gumowe etui z klipsem. Można dokupić także sportowy pasek na ramię i kółko do kluczy z miniaturowym etui na odtwarzacz, które zamienia odtwarzacz w grający brelok do kluczy.

Odtwarzacze Creative ZEN Stone i ZEN Stone Plus z wbudowanymi głośnikami będą dostępne na rynku polskim pod koniec stycznia w cenach:
ZEN Stone 1 GB – 139 PLN
ZEN Stone 2 GB – 189 PLN
ZEN Stone Plus 2GB – 229 PLN
ZEN Stone Plus 4GB – 299 PLN


Strona producenta »

d2lxiq7

Podziel się opinią

Share
d2lxiq7
d2lxiq7