Trwa ładowanie...
22-07-2015 13:26

Cykl letnich imprez muzycznych!

Share
Cykl letnich imprez muzycznych!Źródło: Shutterstock
d1hhdxn

Wystartował cykl letnich imprez muzycznych Jack Rocks. W lipcu i sierpniu w największych miastach w Polsce odbędą się koncerty, które połączy marka Jack Daniel’s.

W tym roku Jack postanowił zabrać swoich przyjaciół w niezwykłą trasę koncertową po całej Polsce. W wybranych klubach, w największych miastach, w miejscach, w których z dumą podawana jest whiskey z Lynchburga, popłyną rockowe dźwięki. Imprezy odbędą się w: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Gdyni, Gdańsku, Lublinie, Wrocławiu, Toruniu i Bydgoszczy.

Jack i muzyka to nierozłączny duet. Tę niezwykłą i trwającą już ponad 100 lat historię zapoczątkował sam twórca amerykańskiej whiskey. Gentleman z Lynchburga doskonale wiedział, że muzyka łączy ludzi. Dlatego też założył własną orkiestrę, która przez lata towarzyszyła mieszkańcom miasta. I choć grane przez nią dźwięki już dawno ucichły, to muzyka już na zawsze została z Jackiem.

d1hhdxn

Spotkajmy się na trasie Jack Rocks! Impreza z cyklu odbyła się 18 lipca w Jack’s Bar & Restaurant Gdynia. Odwiedź nas na Facebooku i sprawdź, kto i gdzie zagra jeszcze w Twoim mieście.

d1hhdxn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hhdxn