Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
konsola
Materiał partnera
24-01-2023 10:41
Artykuł sponsorowany Media Expert

Czas na konsolę do gier! PS5, Xbox Series X i Nintendo

Konsola do gier to doskonały sprzęt, który pozwala rozsiąść się wygodnie przed telewizorem i cieszyć się rozgrywką w najnowsze hity. W ofercie znajdują się naprawdę świetne platformy, a każda z nich ma inne zalety. Zachęcamy do lektury, jeśli planujesz niedługo kupić nową konsolę!

 Źródło: pexels
d2c46ad
d2c46ad

Prawdziwy klasyk – konsola Sony PlayStation 5

Konsola Sony PlayStation 5 to sprzęt, który ucieszy całą rodzinę. W końcu dostępne są różne gry. Od strzelanek, po sportowe, wyścigi, aż tytuły familijne. Wystarczy, że podłączysz konsolę do telewizora. PS5 dostępne są w różnych konfiguracjach i zestawach. Możesz kupić PlayStation 5 z dodatkowymi kontrolerami lub grami. Takie zestawy są naprawdę opłacalne! Często okazuje się, że zaoszczędzić można kilkaset złotych. Co ważne, jeśli w Twoim domu znajdowała się wcześniej konsola PlayStation 4, posiadane gry będą mogły być odtwarzane także na nowej generacji platformy Sony. Warto polować na okazje, bo można trafić naprawdę dobrą cenę.

Konsolę Sony PlayStation 5 na 20 rat 0% kupisz: << TUTAJ! >>

Konsola SONY PlayStation 5 Źródło: materiały partnera

Konsola Xbox Series S – dobra cena, dobra zabawa, dobry wybór!

Konsole Microsoft od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Prezentowany model przeznaczony jest dla graczy, którym nie zależy na korzystaniu z nośników fizycznych. Gry kupisz tylko w formie cyfrowej, pobierając je bezpośrednio z serwera producenta konsoli. Ponadto, decydując się na zakup konsoli Xbox, możesz skorzystać z abonamentu Game Pass, który za odpowiednią opłatą pozwala pobrać jedną z wielu gier znajdujących się w bibliotece producenta. To nie lada gratka, bo za kilkadziesiąt złotych miesięcznie zyskujesz dostęp do wielu hitów. Xbox Series S działa bardzo szybko, co jest zasługą użytych podzespołów. W podstawowym zestawie znajduje się oczywiście kontroler, który służy do grania w te wszystkie doskonałe tytuły. To bez wątpienia naprawdę świetny wybór, który jednocześnie nie kosztuje wiele.

d2c46ad

Konsolę Xbox Series S na raty 0% kupisz: << TUTAJ! >>

Konsola MICROSOFT XBOX Series S Źródło: materiały partnera

Konsola Xbox Series X - maszyna do wygrywania

Konsola Xbox Series X to propozycja dla bardziej wymagających graczy. W porównaniu do modelu Series S, gwarantuje lepsze parametry techniczne, a także dostępność napędu fizycznego. W tym przypadku także możesz kupić jeden z wielu atrakcyjnych cenowo zestawów, w których znajduje się nie tylko konsola, ale także kontroler czy ciekawe gry. Polecamy poznać ofertę bliżej, bo czasami można zaoszczędzić niemałą kwotę. Oczywiście konsola oferuje kompatybilność wsteczną. Oznacza to, że możesz grać także w gry wydane na platformy Xbox 360 i Xbox One. Konsola jest rewelacyjna i zyskała wielu fanów na całym świecie. Choć ludzie dzielą się na fanów Sony i Microsoft, obydwa urządzenia są po prostu doskonałe.

Konsolę Xbox Series X na raty 0% kupisz: << TUTAJ! >>

Konsola MICROSOFT Xbox Series X Źródło: materiały partnera

Przenośna konsola Nintendo Switch – to dopiero szał!

Wiesz, że w wiele gier wydanych także na Xboxa i PS5, możesz zagrać także na Nintendo Switch? I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to platforma przenośna! Nie musisz mieć telewizora, a nawet stałego dostępu do zasilania sieciowego. Na konsoli można grać nawet od 4,5 do 9 godzin, w zależności od ustawień jasności ekranu. Modele z wyświetlaczem OLED oferują graczom najlepsze wrażenia. W zestawie znajdują się dwa kontrolery. Specjalna podstawka umożliwia ustawienie konsoli w taki sposób, aby rozgrywka była wygodna nawet w podróży. Możliwe jest nawet organizowanie pojedynków 4 vs. 4! Ta konsola naprawdę niesie za sobą ogromne możliwości, które jakimś cudem udało się zmieścić w niewielkiej, poręcznej konstrukcji. Urządzenie możesz oczywiście podłączyć do telewizora, aby cieszyć się grą na większym ekranie.

d2c46ad

Nintendo Switch na raty 0% kupisz: << TUTAJ! >>

Konsola NINTENDO SwitchŹródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany Media Expert
d2c46ad
d2c46ad
Advertisement