Trwa ładowanie...

Czego szukamy pod stanikiem?

Share
Czego szukamy pod stanikiem?
Źródło: Jupiterimages
d2e26i8

Wasza Pani Redaktor opowiada... * *Kobiece piersi to dwie rzeczy, których najbardziej pożądają mężczyźni( zaraz po najnowszym modelu samochodu). Sama myśl o nich wprawia mężczyznę w całkiem dobry nastrój… Istnieje tyle rodzajów piersi ,ile kobiet na świecie.

I to właśnie, że mężczyzna nigdy do końca nie wie, co ujrzy pod stanikiem swojej nowej partnerki jest tak bardzo ekscytujące.

d2e26i8

Bąbelki, Meloniki i inne

Pieszczotliwych nazw kobiecych piersi panowie od początku świata zdążyli wymyślić całe mnóstwo. Co nie znaczy, że wszystkie te określenia wprawiają kobiety w zachwyt. Niestety nie każda pani skacze z radości gdy słyszy, że jej piersi to między innymi zderzaki, melony czy też piłeczki.

Najlepiej zostawić je po prostu piersiami, a znajomością synonimów kobiecej anatomii chwalić się tylko w męskim gronie.

Bez względu na ich rozmiar i kształt wszystkie zasługują na szacunek i poświęcenie im uwagi|(bardzo dużo uwagi), są przecież wspaniałą ,kobiecą ozdobą. Z tego względu warto zabawić się w odkrywce kobiecego ciała i poznać jaki dotyk piersi lubią najbardziej.

d2e26i8

Mężczyźni często dotykają partnerkę w sposób w jaki sami chcieliby być dotykani. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie różnicę anatomiczne.

Ciało kobiety jest bowiem dużo bardziej wrażliwe, wymaga więc delikatniejszego traktowania. Piersi nie są workiem treningowym i nie należy ich szarpać i tarmosić. Kobiety niestety bardzo często nie przyznają się , że dotyk partnera nie sprawia im przyjemności i wymagają od mężczyzny czytania w myślach.

Czas w końcu nauczyć się tej trudnej sztuki dotyku kobiecego ciała zobacz czego szukamy pod stanikiem...

d2e26i8

Podziel się opinią

Share
d2e26i8
d2e26i8