"Często zapominają, że mogą być fotografowani". Jak prezentują się polscy politycy?

"Często zapominają, że mogą być fotografowani". Jak prezentują się polscy politycy?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Polscy politycy stawiają na neutralność. Stonowane kolory, klasyczne garnitury i garsonki to stroje, które wybierają najchętniej. Raz na jakiś czas pojawia się osobowość na miarę Nelly Rokity, która nie boi się odważnych kreacji i słów krytyki. Jak prezentują się polscy politycy na tle zagranicznych?

WP

Stylistka Jarosława Kaczyńskiego, Karina Maria Kosson zapewnia, że jest coraz lepiej, co pokazała ostatnia kampania. Rację przyznał jej Bartosz Czupryk, specjalista od wizerunku i marketingu politycznego. Goście programu #dziejesienazywo ocenili też poszczególne nazwiska. Zobaczcie, co powiedzieli o stylu prezesa PiS oraz premier Beaty Szydło. Bartosz Czupryk odniósł się do słynnych broszek pani premier.

- W chwilach wolnych politycy często zapominają, że mogą być fotografowani. – W tych słowach stylistka skrytykowała Donalda Tuska, który dał się przyłapać w dresach i gumowych butach. Czy to znaczy, że polityk nie może pozwolić sobie na luz nawet prywatnie?

- Jeżeli komuś zależy na kreowaniu własnego wizerunku, to nie może bać się inwestować w siebie, a niektórzy mają do tego opory – dodał specjalista od wizerunku. Poruszył też kwestie zbyt męskiego wyglądu niektórych kobiet na polskiej scenie politycznej. Kobiecość jest wartością dla państwa – zapewniał – dlatego powinna się wyrażać także w stroju.

Polub WP Facet
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP