Trwa ładowanie...

Człowiek-Kot zawitał do Polski!

Człowiek-Kot zawitał do Polski!Źródło: facet.wp.pl/studio.html
ddcomqz
ddcomqz

Wczoraj w popularnym talk-show Ewy Drzyzgi wystąpił Dennis Avner, okrzyknięty najbardziej zmodyfikowanym człowiekiem świata. Dennis woli imię Stalking Cat (Tropiący Kot) , które bardziej pasuje do jego obecnego wyglądu. Dennis poddał się wielu zabiegom by wyglądać jak ukochane przez siebie zwierze – Tygrys.

Najpierw wytatuował sobie ciało, zaostrzył uszy i rozszczepił górną wargę. Ale to nie koniec, Tropiący Kot ma również implanty w brwiach i przegrodzie nosa.

Wpisany do Księgi Rekordów Guinessa Dennis posiada również ogon, który przyczepia do pleców. Ten niezwykły wynalazek reaguje na ruchy nóg Denisa, wijąc się kiedy idzie.

ddcomqz

Specjalne doczepiane wąsy, wydłużone kły i soczewki kontaktowe sprawiają, że Tropiący Kot w istocie przypomina tygrysa.

Modyfikacje ciała to temat, który niezmiennie budzi kontrowersje. Ludzie, którzy poddają się zabiegom takim jak wszczepianie pod skórę implantów, tatuowanie czy kolczykowanie budzą u wielu mieszane uczucia.

Z jednej strony – Czemu nie, przecież to jego życie! Z drugiej – Co to za dziwadło, niech do mnie nie podchodzi!

ddcomqz

Całkiem normalne reakcje na widok tak przeobrażonego pana. Nie trzeba jednak się oburzać i unosić niesmakiem, w końcu tacy ludzie sprawiają, że nasz dzień wygląda trochę mniej monotonnie.

Kto by nie chciał zobaczyć takiego Człowieka Kota idącego po ulicy, wywijając długim, tygrysim ogonem lub łowiącego ryby w dziale owoców morza, w hipermarkecie? Świetny akcent na nudny dzień.

ddcomqz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddcomqz