Trwa ładowanie...

Czy można zajść w ciążę w basenie

Czy można zajść w ciążę w basenie
d1nx2gt
d1nx2gt

Czy to prawda, że można zajść w ciążę w basenie albo w wannie, jeśli jest odpowiednia temperatura wody i plemniki jeszcze nie zginęły?

Odpowiedź

Zajście w ciążę podczas kąpieli w basenie jest bardzo mało prawdopodobne. Można to porównać do prawdopodobieństwa znalezienia miliona dolarów gotówki na ruchliwej polskiej ulicy - teoretycznie możliwe, ale w praktyce sytuacje takie się nie zdarzają. W przeciwnym wypadku niespodziewane ciąże dziewic byłyby często spotykane, gdyż resztki nasienia pozostają w cewkach moczowych mężczyzn po stosunku i są spłukiwane dopiero wraz z najbliższym wydaleniem moczu.

Podobnie jest z zajściem w ciążę na skutek kąpieli w basenie. Większa szansa występuje w przypadku wspólnej kąpieli, jeśli dojdzie do wytrysku na srom. Mimo to zajście w ciążę przez wspólną kąpiel jest mało prawdopodobne, gdyż obojętny odczyn gorącej wody stanowi niekorzystne środowisko dla plemników. Tym bardziej w ciążę nie można zajść przez kąpiel, podczas której nie dochodzi do wytrysku nasienia.

Radosław Jerzy Utnik - psycholog-seksuolog, członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

d1nx2gt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nx2gt