Trwa ładowanie...
d3u9pkc
Technologie

Czy wielkie serce wystarczy aby pokonać tor survivalowy?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy wielkie serce wystarczy aby pokonać tor survivalowy?
(materiał prasowy)
d3u9pkc

Według organizatorów Men Expert Survival Race jak najbardziej! Trzeba je wesprzeć tylko odrobiną kondycji i dobrego humoru, a przekroczenie linii mety nie powinno stanowić problemu. Jak sami twierdzą, „tutaj nikt nie biegnie sam”.

Men Expert Survival Race to seria biegów terenowych po największych metropoliach Polski rozgrywających się na dwóch dystansach: 5 i 10 kilometrów. Inauguracyjny bieg w Poznaniu rozpoczyna się już 27 maja, zaraz za nim czekają na was Wrocław, Kraków, Warszawa, Trójmiasto oraz ostatni przystanek, który owiany jest jeszcze tajemnicą. Trasy poprowadzą śmiałków przez zakamarki miejskiej dżungli oraz jej mniej uczęszczane tereny.

Jednak tutaj niecodzienna nawierzchnia to najmniejsze zmartwienie uczestników. Prawdziwe wyzwanie stanowić będą przeszkody, do których pokonania często przydadzą się pomocne ręce towarzyszy. Nie powinno ich jednak zabraknąć, ponieważ w każdej turze startować będzie blisko 100 survivalowców. Na uczestników czekają nie tylko niezapomniane wrażenia, ale również ponad ćwierć miliona nagród.

d3u9pkc

Dla kogo jest przeznaczony ten bieg? Dla każdego kto nie boi się pokonywania własnych słabości. Aby motywować was jeszcze zanim staniecie na linii mety organizatorzy zadbali abyście byli zwarci i gotowi. Specjalny program treningowy przygotowany w zależności od waszego zaawansowania oraz celów umożliwi wam pokonanie trasy bez większych problemów. Jeżeli jednak nie lubicie ćwiczyć w domowym zaciszu to na największych twardzieli czekają zajęcia w wybranych klubach wspierających całe zamieszanie. Cały cykl wyścigów ma również za zadanie umożliwić start w szczęśliwe dzieciństwo malutkiej Lenie, dla której wszyscy uczestnicy wyścigów będą stawiać milowe kroki. Siła waszych nóg powinna napędzić jej powrót do zdrowia!

Więcej o celu charytatywnym oraz wszystkie potrzebne informacje do zostania survivalowcem znajdziecie się za pośrednictwem strony: http://menexpertsurvivalrace.pl/
Gorąco zachęcamy do podjęcia wyzwania!

d3u9pkc

Podziel się opinią

Share
d3u9pkc
d3u9pkc