Trwa ładowanie...
03-04-2012 14:26

Dawne miłości na starych zdjęciach

Share
Dawne miłości na starych zdjęciachŹródło: AFP
d3l6cus

Męskim okiem

* Masz gdzieś głęboko ukryte zdjęcie swojej byłej dziewczyny? Nie jesteś wyjątkiem - podobne "skarby" przechowuje 1/3 dorosłych. W dodatku jest wielce prawdopodobne, że twoja obecna ukochana też skrywa podobną tajemnicę, bo to właśnie kobietom trudniej jest pozbyć się tego typu pamiątek. Ale uważaj: taka fotografia może nieźle namieszać w twoim życiu!*

Ankietę dotyczącą pamiątkowych fotografii przeprowadzili Brytyjczycy. W badaniu wzięło udział prawie dwa tysiące kobiet i mężczyzn. Okazało się, że ponad trzydzieści sześć procent z nich wciąż przechowuje zdjęcia z poprzednich związków, skrzętnie ukrywając je przed obecnym partnerem czy partnerką.

Spośród tych którzy przyznali się do fotograficznej tajemnicy większość (dokładnie 62 procent) stanowią panie. Według badaczy wynika z tego, że kobietom trudniej jest całkowicie zapomnieć o swoich poprzednich ukochanych. Być może część z nich wciąż widzi w dawnych partnerach przysłowiowego "księcia z bajki", który pewnego dnia powróci by porwać byłą ukochaną w ramiona i uwieźć w dal na białym rumaku. Inne - jak same określiły to w ankiecie - traktują takie fotografie jako "coś bardzo seksualnego".

d3l6cus

Według autorów ankiety najgorsze bynajmniej nie jest samo posiadanie fotograficznych pamiątek, ale to, że ukrywamy je przed obecnym partnerem czy partnerką. Oznaczać to bowiem może, że są takie sfery intymności, do których nie chcemy jego czy jej dopuścić. A przecież podstawą każdego dobrego związku powinna być szczerość.

Również w tym aspekcie panie wypadają w ankiecie w gorszym świetle. To one bardziej obawiają się reakcji swojego mężczyzny i dlatego tym skrzętniej chowają pamiątkowe fotografie. Mają też nadzieję, że ta drobna fotograficzna tajemnica nigdy się nie wyda.

My oczywiście ufamy swoim partnerkom. A jeśli nawet coś przed nami kryją, nie stanowi to dla nas jakiegoś wielkiego problemu, czy powodu do awantury. Tak więc jedynie czysto informacyjnie publikujemy dane z ankiety dotyczące najczęstszych miejsc przechowywania pamiątkowych fotek dawnych ukochanych: 56 procent pań trzyma je w portfelu lub torebce (a więc ma je zawsze przy sobie!), 32 procent natomiast skrywa je wśród swoich rzeczy w szafie.

Co ciekawe - niemal wszyscy uczestnicy ankiety (zarówno ci, którzy przechowują fotografie, jak i ci którzy tego nie robią) przyznali, że byliby źli na swoją drugą połówkę, gdyby odkryli u niej podobną fotograficzną tajemnicę. A według autorów ankiety takie drobne na pozór znalezisko może skutkować bardzo poważnym żalem, wzajemnymi oskarżeniami, a nawet prowadzić do rozpadu związku.

Tak więc z dwojga złego, jeśli już ukrywacie jakieś fotki, to nasza rada: niech to będą raczej anonimowe nagie kobiety z portali erotycznych, a nie jakaś konkretna Mariola z VI B.

(menonwaves)/PFi

d3l6cus
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l6cus
d3l6cus