Trwa ładowanie...
13-06-2011 12:59

Dbaj o zęby bo... nie zaliczysz

Dbaj o zęby bo... nie zaliczyszŹródło: Thinkstockphotos
da6vj2k
da6vj2k

Czy niewłaściwa higiena jamy ustnej może rujnować życie seksualne? Okazuje się że tak - najnowsze badania dowodzą, że nawet najprzystojniejszy amant dostanie kosza, jeśli "jedzie mu z ust". Co więcej - przykra woń z paszczy może nawet rujnować już scementowane związki.

Potwierdzają to wyniki ankiety przeprowadzonej przez jedną z firm produkujących płyn do płukania ust. Z badania wynika jednoznacznie, że zdrowy uśmiech to gwarancja sukcesu na randce. Natomiast brudne zęby i nieświeży oddech zmniejszają nasze szanse niemal do zera - z naszych objęć nie uciekną jedynie najbardziej zdesperowane niewiasty. Na przykład te, które również mają problemy z własnym otworem gębowym.

Prawie 30 procent uczestniczek ankiety przyznało, że z powodu nieświeżego oddechu porzuciło swojego partnera. A ponad 70 procent zadeklarowało, że przykra woń skutecznie studzi w nich rozpaloną chuć.

Z innej ankiety opublikowanej przez amerykański portal artofseductions.com wynika, że wyszorowane zęby są jedną z tych rzeczy na które kobiety zwracają szczególną uwagę. Zdrowy uśmiech jest niemal równie ważny jak wzrost i kolor oczu, i tylko o włos przegrywa z pewnością siebie. Ważniejszy jest natomiast niż idealna sylwetka czy naturalny sposób bycia.

Warto przywołać w tym miejscu jeszcze jedną informację związaną z zębami. Mianowicie jeśli zastanawiacie się, jak na wasze życie i pożycie wpłynąć może aparat ortodontyczny na uzębieniu, to zapewne ucieszy was, iż naukowcy udowodnili, że osoby noszące taki aparat są nie tylko bardziej pociągające, ale także uważane za bardziej kreatywne w łóżku.

Dlatego też wszystkim panom, którzy szczycą się umiejętnością przesuwania krzeseł własnym oddechem radzimy: zamiast w perfumy, czy drogie ciuchy zainwestujcie w to, co Osioł radził Szrekowi. W innym przypadku raczej nie ma co liczyć na bliskie spotkanie trzeciego stopnia i wymianę materiału genetycznego. No chyba że wasz oddech po prostu zamroczy wybrankę.

(menonwaves) /PFi

da6vj2k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da6vj2k