Trwa ładowanie...

Demi Moore i Bruce Willis - słynne rozstania

Share
Demi Moore i Bruce Willis - słynne rozstania
Źródło: WP.PL
drvw1d1

Demi Moore, ur. 11.11.1962r. i Bruce Willis, ur. 19. 03. 1955 r.

Aktorskie pary spotykają się na palnie filmu, na galach i imprezach. Eleganccy i znani, mają pieniądze, uznanie i popularność. Do szczęścia brakuje im miłości. Czasem maja na swoim koncie poprzednie nieudane związki. Od samego początku Demi Moore i Bruce Willis postrzegani byli jako idealna para. Podziwiano ich i uważano za nadzwyczaj zgodne i dobrane małżeństwo. Doczekali się trzech córek. Po rozwodzie Demi znalazła miłość w ramionach Ashtona Kutchera, Bruce zaś zmienia narzeczone i nie wyklucza, że jeszcze z kimś stworzy rodzinę i będzie miał dzieci. Para ta pokazała ogromną klasę, utrzymując po rozwodzie serdeczne i przyjacielskie relacje.

Liczba związku:
Pobrali się 21.11.1987. Czyli liczba ich związku to Trzy. To zapowiedź bardzo dynamicznej i twórczej relacji. Takie małżeństwo postrzegane jest jako bardzo romantyczna para. Choć ten romantyzm ma też swoje drugie oblicze tj. dramatyzm wymówek, pretensji, scen zazdrości. Małżonkowie wibrujący tą liczbą potraficie się ze sobą świetnie komunikować. Łączą miłość z przyjaźnią. Właściwie to trudno cokolwiek przewidzieć, bowiem to, co się między nimi pojawiło, ciągle się przeobraża. Każdego dnia nowy związek. Potrafią się spełnić i jako przyjaciele i jako małżonkowie, a zwłaszcza jako kochankowie. Bruce i Demi nawet po rozwodzie pozostali przyjaciółmi. Także ślub Demi z Ashtonem Kutcherem niczego popsuł tej przyjaźni. Ślepym zaułkiem pary o tej wibracji może się stać niecierpliwość. Inną zgubą może być publiczność i tłum dookoła. Jeśli taka para nie potrafi zbudować swojego własnego azylu, może ją to zniszczyć. Liczby drogi życia
( jak para na siebie wzajemnie oddziałuje suma wszystkich liczb w dacie urodzenia)
Demi to numerologiczna Czwórka zaś Bruca Szóstka. Te liczby dość dobrze do siebie pasują. Oboje potrafią zgrać się i cieszyć życiem rodzinnym. Wojna zaczyna się, gdy Czwórka nie waży swoich słów i dopieka Szóstce do żywego. Czwórka jest liczbą materii, skoncentrowaną za budowaniu i stabilności, Szóstka zaś to artystyczna wibracja, z dużą dawką altruizmu i opiekuńczości. Czwórka bywa na zbyt autorytatywna, to może oddalić tych dwoje na dobre. Niefrasobliwość Szóstki może wyprowadzać poukładaną Czwórkę z równowagi. Szóstka potrafi być nieodpowiedzialna i niezdecydowana. To zaś drażni Czwórkę.

drvw1d1

Podziel się opinią

Share
drvw1d1
drvw1d1