Trwa ładowanie...

Demon seksu ma rozmiar 36

Demon seksu ma rozmiar 36Źródło: Jupiterimages
d3piqwu
d3piqwu

Męskim okiem * *Które kobiety są najaktywniejsze seksualnie? Pewien nasz dobry kolega zawsze twierdził, że „najlepsze są te małe czorciki”. I okazuje się, że miał rację. Potwierdzają to wyniki ankiety przeprowadzonej wśród ponad 3 tys. Brytyjczyków na zlecenie pewnego serwisu internetowego.

Wyniki badania są bardzo jasne. Im kobiety chudsze i drobniejsze, tym aktywniejsze seksualnie. Ponad 60 procent pytanych pań o rozmiarze 36 mogło się pochwalić tym, że uprawiało seks ciągu ostatniego tygodnia. Wśród pań o większych gabarytach podobnym sukcesem mogła się pochwalić zaledwie połowa.

W dodatku jak się okazało najgorsze są ekstrema, wśród tych pań, które noszą największe (ale również najmniejsze) rozmiary ubrań, co dziesiąta nie uprawia seksu w ogóle. Zdaniem badaczy powodem jest zazwyczaj wstyd i obawa przed rozebraniem się przy partnerze.

d3piqwu

Brytyjskie badania tylko potwierdzają to, co wcześniej przeczuwaliśmy. Kobiety duże, dostojne, nawet jeśli wyglądają niezwykle pociągająco, to niestety tracą na dynamice. I odwrotnie – małe są sprytne, dynamiczne, wszędzie ich pełno. Jak ulał pasuje do nich określenie „żywe srebro”.

Dlatego nawet mając do wyboru całą narodową drużynę polskich koszykarek na pewno nie wybralibyśmy żadnej z sióstr Dydek, tylko rozejrzelibyśmy się za Point Guard, czyli rozgrywającą.

Jest jeszcze jeden istotny argument, który przemawia za tym, żeby kochanki szukać wśród drobnych kobiet. Mianowicie - na małej partnerce nawet mały ptaszek zrobi duże wrażenie.

(eMPi, Kabron)

d3piqwu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3piqwu