Trwa ładowanie...
09-02-2016 13:09

Design, gadżety, multimedia - co lubisz w swoim otoczeniu?

Design, gadżety, multimedia - co lubisz w swoim otoczeniu?Źródło: materiały nadesłane
d1y96fq

Jak stworzyć multimedialne centrum rozrywki w domu? Gadżety to frajda, czy konieczność? Czy energooszczędny dom jest receptą na komfort i niższe rachunki?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań z zakresu projektowania, designu, trendów w wyposażeniu wnętrz oraz stylu życia uzyskać będzie można podczas 4 Design Days - czterech dni z desingem, które odbędą się w dniach 11-14 lutego br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Po dyskusjach i spotkaniach specjalistów, architektów, designerów, szeroko rozumianej branży w czwartek i piątek, weekend 4 DESIGN DAYS to Dni Otwarte dla mieszkańców regionu. W strefie targowej, w godzinach 10.00-18.00, trwać będą wystawy i prezentacje użytecznych i designerskich produktów, które podbijają światowe rynki lub wciąż czekają na odkrycie, ekspozycje ponad 100 producentów mebli i wyposażenia wnętrz oraz targi dizajnu niezależnego SILESIA BAZAAR Dizajn vol. 1 i spotkania z ekspertami, dyskusje, prezentacje oraz wystawy.

Wśród gości specjalnych 4 Design Days w Katowicach będą m.in. Omenaa Mensah, Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski, Zbigniew Urbański. Podczas prowadzonych przez nich spotkań będzie można dowiedzieć się jakie są najnowsze technologie, koszty, wyzwania, co przyniesie przyszłość w dziedzinie rozwiązań mobilnych, czy inteligentny dom to bezpieczny dom oraz jak wykorzystać nowinki technologiczne i ile to kosztuje?

d1y96fq

W ramach Akademii Dobrze Mieszkaj* na 4 Design Days będzie można skorzystać z bezpłatnych porad projektantów wnętrz. W aranżacji własnego M pomogą architekci m.in.: Anna Gruner ze studia projektowego A2, Joanna Ochota, Concept Jo Ana Archimental, Marta Kilan i Tomasz Słomka z TOKA+HOME, MeraDesign, Piotr Stanisz, z Pracowni Architektury PS. Eksperci opowiedzą także o urządzaniu łazienek i kuchni - dwóch pomieszczeń w domu, które sprawiają najwięcej problemów przy aranżacji, a także generują największe koszty.

W czterodniowym spotkaniu z design’em w dniach 11-14 lutego br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach udział wezmą czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe, deweloperzy oraz mieszkańcy regionu. Dwa pierwsze dni (11-12 lutego) dla profesjonalistów z kraju i zagranicy obejmą kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych o zróżnicowanej tematyce, konferencje Property Forum i Housemarket Forum oraz wręczenia nagród branżowych. Swoje ekspozycje, meble, artykuły do wyposażenia wnętrz zaprezentuje ponad 100 renomowanych producentów.

W ramach krótkich prezentacji cyklu „short stories“ architekci i inwestorzy zaprezentują takie projekty jak Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie, budynek Szkieletor – Treimorfa w Krakowie, Stary Browar w Poznaniu, Hala Koszyki w Warszawie, Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach oraz Zamek Cieszyn, i inne.

4 DESIGN DAYS, to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa, które odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniach 11-14 lutego 2016 r. Na 8 tys. m2 powierzchni wystawienniczej spotka się ponad 100 wystawców oraz 250 prelegentów w kilkudziesięciu sesjach tematycznych. Spodziewanych jest 3 tys. gości biznesowych i 20 tys. uczestników części wystawowej.

d1y96fq

_ *Akademia Dobrze Mieszkaj to edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj. Dziennikarze oraz eksperci Akademii pomagają stworzyć wnętrze podążające za modą, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Doradzają, inspirują, polecają produkty i rozwiązania. Na organizowanych przez Akademię Dobrze Mieszkaj wydarzeniach na uczestników czekają darmowe porady architektów i projektantów wnętrz oraz wykłady ekspertów poświęcone aranżacji wnętrz._

d1y96fq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y96fq