Trwa ładowanie...
03-01-2014 12:57

Difalia - czy chciałbyś cierpieć na tą przypadłość?

Difalia - czy chciałbyś cierpieć na tą przypadłość?Źródło: Fotolia
d1lwor6
d1lwor6

Czym jest difalia i jak z nią żyć? Co na to dziewczyny? I jak to schorzenie wpływa na, na pozór proste czynności, jak chociażby oddawanie moczu?

"Ask Me Anything" projekt portalu Reddit.com - w wielkim skrócie, "AMA" - jest rodzajem forum, na którym użytkownicy mogą pytać gości specjalnych - jak wskazuje sama nazwa - o cokolwiek. Gośćmi są z kolei osoby bardzo różne, począwszy od osób piastujących dziwne, niespotykane zawody (np. poławiacz krabów, kosmonauta) przez gwiazdy z pierwszych stron gazet (niedawno udział w "AMA" wzięli Trent Reznor z zespołu Nine Inch Nails oraz aktor Shia LeBeouf) aż po ludzi cierpiących na rzadkie choroby, jak np. synestezja ("widzenie dźwięków"). Ostatnio jednak nikt nie cieszył się większą popularnością, niż "DoubleD*ckDude", czyli mężczyzna z dwoma penisami. By udowodnić, że nie kłamie, jegomość zamieścił kilka zdjęć (jednak nie mamy śmiałości ich publikować), po czym przez godzinę opowiadał forumowiczom o najintymniejszych sferach swego życia...

Penis wygrany w totolotka?

"DoubleD*ckDude" cierpi na tzw. difalię (diphallia). Jest to schorzenie szalenie rzadkie: w USA diagnozuje się je u 1 na 5,5 miliona mężczyzn, natomiast na całym Świecie doliczono się ponoć zaledwie 100 takich przypadków. Diafalia wykształca się u płodu, najczęściej między 23 a 25 dniem ciąży. Co więcej, niejako przy okazji, stosunkowo często zwielokrotnieniu ulegają również inne narządy (np. nerki)
, innym razem wykształcają się także dodatkowe kończyny dolne, czy dodatkowy odbyt. W efekcie, przeżywalność wśród noworodków cierpiących na tę przypadłość jest niska. - Od zawsze wiedziałem, że mam o jednego za dużo. Mama powiedziała mi, że inni chłopcy mają tylko jednego, więc ja jestem wyjątkowy - opowiadał szczerze mężczyzna na forum "AMA".

Jak nie trudno się domyśleć, czas jego dorastania nie należał do najłatwiejszych - był obiektem drwin ze strony innych chłopców, jednak dzięki wsparciu rodziny nie załamał się. Co więcej, szybko zaakceptował swój stan. Później nadszedł czas ogólniaka i studiów, a to oznaczało jedno: dziewczyny. Mężczyzna przyznaje, że spotykał się z bardzo różnymi reakcjami kobiet: jedne były zafascynowane, wręcz urzeczone tym, co znajdowały między jego nogami, inne wybiegały z krzykiem z jego sypialni, dodatkowo obrzucając go obelgami. Jedno jest natomiast pewne - Amerykanin jest unikatem, dlatego też na brak popularności nie mógł narzekać, co chętnie wykorzystywał.

d1lwor6

W tamtym czasie przekonał się, że matka miała rację - faktycznie jest wyjątkowy, a dodatkowy penis okazał się być, jak wygrana w totolotka. Dzisiaj, gdyby mógł wybierać, za żadne skarby by z niego nie zrezygnował.

Czytaj także:

[

Sprzedaje swoje dziewictwo na aukcji. Po raz drugi! ]( http://niewiarygodne.pl/gid,16204791,img,16205018,kat,1017185,title,Catarina-Migliorini-dziewczyna-ktora-sprzedaje-swoje-dziewictwo-na-aukcji-Po-raz-drugi,galeriazdjecie.html )

d1lwor6

[

W najbliższym czasie na świecie pojawią się klony słynnych ludzi? ]( http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,Odwazna-zapowiedz-W-najblizszym-czasie-na-swiecie-pojawia-sie-klony-slynnych-ludzi,wid,16247566,wiadomosc.html )

Życie z tym drugim - aspekty praktyczne

Czas przejść do najczęściej zadawanych pytań. Największe trudności? Oddawanie moczu to jedna z nich - w toaletach publicznych "DoubleD*ckDude" korzysta głównie z kabin, ponieważ sam proces wygląda dość dziwnie. Mocz cieknie z obu penisów, chyba że jeden z nich ściśnie ręką. Poza tym, przy pisuarach inni faceci często nie potrafią ukryć zdziwienia. Kłopoty są też z doborem odpowiedniej bielizny, dlatego mężczyzna najczęściej chodzi bez niej, ale to rodzi kolejną trudność - każdy z członków niejako wpada do innej nogawki, a jako że skóra między nimi jest wyjątkowo delikatna, nierzadko dając większy krok, czy schylając się, Amerykanin czuje ból. Kariera porno? Owszem, myślał o tym, jednak doszedł do wniosku, że nie warto: pieniądze, wbrew pozorom, są tam słabe, natomiast jego sława szybko by minęła, pozostawiając po sobie tylko wstyd.

d1lwor6

A jak wygląda życie uczuciowe naszego bohatera? Cóż, w młodości zdążył się wyszaleć za wszystkie czasy, stąd kilka lat temu postanowił zrezygnować z przelotnych znajomości. Ustatkował się. Ale i to - podobnie jak wszystko w jego życiu - nie jest takie proste. Amerykanin jest biseksualistą, co oznacza że w przeszłości spotykał się zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami. Teraz natomiast ma dziewczynę na stałe. I chłopaka też. - Nie, wcale nie jest niezręcznie [we trójkę]. Oni byli parą, zanim zaczęli spotykać się ze mną. Ona jest hetero, on też jest bi - zdradza "DoubleD*ckDude". W tym trójkącie "coś zaiskrzyło", dlatego też są razem już od jakiegoś czasu, a wszystko dobrze się układa. Historia w sam raz na film Bernardo Bertolucciego...

MW/PFi, facet.wp.pl

Czytaj także:

[

Sprzedaje swoje dziewictwo na aukcji. Po raz drugi! ]( http://niewiarygodne.pl/gid,16204791,img,16205018,kat,1017185,title,Catarina-Migliorini-dziewczyna-ktora-sprzedaje-swoje-dziewictwo-na-aukcji-Po-raz-drugi,galeriazdjecie.html )

d1lwor6

[

W najbliższym czasie na świecie pojawią się klony słynnych ludzi? ]( http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,Odwazna-zapowiedz-W-najblizszym-czasie-na-swiecie-pojawia-sie-klony-slynnych-ludzi,wid,16247566,wiadomosc.html )

d1lwor6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lwor6