Trwa ładowanie...

Dlaczego kobiety "nie mają ochoty" na seks?

Dlaczego kobiety "nie mają ochoty" na seks?Źródło: Jupiterimages
d26kyu6
d26kyu6

Będąc w związku, mamy nadzieję korzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw, tj. chwil spędzanych razem na rozmowach, dzieleniu wspólnych radości i zmartwień oraz partycypowaniu w życiu partnerki, a także wspieraniu się nawzajem.

Ale związek to również seks, który stanowi niewątpliwie bardzo ważny jego aspekt, zwłaszcza dla panów. Niestety, panie - zdając sobie sprawę z tej prawdy natury - skrzętnie wykorzystują ów fakt i często wstrzymują się od tej jakże przyjemnej sfery życia. Bywa, że zwyczajnie nie mają na to ochoty, ale bywa też tak, że robią to naumyślnie, chcąc dać nam coś do zrozumienia. Tylko co?

Seks pełni w związku liczne funkcje: bywa nagrodą, bywa też karą, a nawet kartą przetargową na drodze do osiągnięcia określonych celów. Podczas gdy przeciętny samiec potrzebuje do przeżycia dwóch rzeczy - wody i seksu, przeciętna samica spokojnie może się obejść jedynie tym pierwszym.

Wszak w związku, to facet przeważnie inicjuje zbliżenia i jemu bardziej zależy na tej sferze życia. Co z kolei, stanowi okazję dla kobiet by nami manipulować. A jak lepiej manipulować facetem, niż za pomocą seksu?

Kobieta mówiąc "Nie mam ochoty", może naprawdę nie mieć ochoty, ale - co nawet bardziej prawdopodobne - za tym prostym, acz bolesnym przekazem może ukrywać się coś jeszcze... jakieś drugie dno. No właśnie, dlaczego kobiety wstrzymują się od seksu w stałym związku? Poznaj ich prawdziwe motywy! czytaj więcej...

d26kyu6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26kyu6