Trwa ładowanie...
Ciekawostki

Dlaczego należy omijać dziewice?

Share
Dlaczego należy omijać dziewice?
Źródło: Jupiterimages
d2j9sh2

Nigdy, przenigdy nie traktuj dziewicy lekkomyślnie. Jeśli jesteś przekonany, że ona nie uprawiała jeszcze seksu a ty masz tylko i wyłącznie na to chęć, to zrezygnuj z tej opcji. Przedstawimy rozmowę z kobietą, która zakochała się, oddała bezgranicznie mężczyźnie, a ten ją chwilę po tym zostawił. Czy warto narażać kobietę na taki stres?

Kobiety podchodzą do pierwszego seksu bardzo poważnie. Chociażby nawet z tego względu, że tak wypada… Mają świadomość, że będą musiały z tym żyć już do końca, a wyobrażenie o tym „pierwszym razie” będzie towarzyszyło im całe życie. Inaczej temat traktują mężczyźni, którzy są znani z tego, że w swoim notesie zaznaczają kreskami kolejne odbyte numerki. Można pokusić się o porównanie, że ok. 80% facetów ma bardzo lekceważący stosunek to tej pierwszej seksualnej historii.

Moja sytuacja nie różni się od tych, opisywanych przez tysiące dziewczyn na forach internetowych. Niestety. Zakochałam się z facecie, który mnie oszukał, wykorzystał i zostawił. Wyobrażenie mojej pierwszej miłości seksualnej było we mnie przez 18 lat mojego życia. Gdy osiągnęłam pełnoletniość stwierdziłam, że mogę sobie pozwolić na seks. Jestem katoliczką, ale uważam, że jeśli dwoje ludzi kocha się bardzo to można ze sobą współżyć. Nie miałam stałego partnera, ponieważ nigdy wcześniej nie czułam takiej potrzeby.

d2j9sh2

Miałam kolegów, z którymi chodziłam do kina, na dyskoteki, ale nigdy nie doszło do niczego więcej. Najwyraźniej tego nie potrzebowałam. Kiedy postanowiłam to zrobić, obcowanie z chłopakami wydało mi się o wiele łatwiejsze. Bardzo tego chciałam, dlatego na jednym ze spotkań towarzyskich poznałam Krzyśka. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. To był piękny czas. Całkowicie zgłupiałam na jego punkcie. On zresztą też, obsypywał mnie prezentami, całował, pieścił. Powiedziałam mu, że jeszcze nigdy z nikim nie spałam. Od tamtego czasu jego zachowanie było jeszcze lepsze. W przeciągu 2 miesięcy spotykania poczułam, że chcę z nim spędzić resztę życia. Poszliśmy do łóżka, było tak sobie ale czułam, że to ważny dla mnie moment. Nasze szczęście trwało w sumie 3 miesiące. Dowiedziałam się, że jestem cudowna i że stać mnie na lepszego partnera. Nasz związek przestał istnieć, a ja zostałam z bólem, żalem i już do końca życia nie zaufam facetowi – przyznaje Zuza.

Przedstawiona sytuacja została napisana przez życie. Takie historie mają miejsce, ale są jeszcze gorsze, kiedy do tego pierwszego razu dochodzi z przypadkowym mężczyzną na dyskotece. Ciąża, niesmak i płacz – tak kończą się najczęściej szybkie numerki.

Patologia rodzi patologię. Zauważcie ile jest takich przypadków w około was. Nie bierzcie z tego przykładu, ponieważ bardzo szybko można zmarnować sobie życie. Miłość od pierwszego wejrzenia i szybki, niesamowity seks zdarzają się tylko w książkach i scenariuszach filmów rodem z Bollywood.

d2j9sh2

Podziel się opinią

Share
d2j9sh2
d2j9sh2