Trwa ładowanie...

Dlatego 50% kobiet nie uprawia seksu!

Share
Dlatego 50% kobiet nie uprawia seksu!Źródło: Thinkstockphotos
d21ovjw

Okazuje się, że nadwaga to najlepsza antykoncepcja, ponieważ wysoki współczynnik BMI niemal całkowicie zabija libido...

Choć świat jeszcze nigdy wcześniej nie widział tylu najróżniejszych diet i wszelkiej maści środków odchudzających co obecnie, współczesne dziewczyny systematycznie zwiększają swoje gabaryty. Tak przynajmniej nakazują przypuszczać statystyki. W konsekwencji, otyłość stała się jedną z najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych. Od lat znane są przykre konsekwencje zdrowotne, jakie niesie ze sobą nadmiar kilogramów, jednak jest coś, na co naukowcy zwrócili uwagę dopiero w ostatnim czasie - kolejny niepokojący efekt wysokiego BMI: zabija on popęd seksualny...

A dokładniej, otyłość rodzi wstyd i kompleksy, które z kolei coraz częściej utrudniają kobietom zbliżenie. Właśnie ten aspekt życia seksualnego XXI wieku najbardziej skupia uwagę specjalistów spośród wszystkich ustaleń brytyjskiego badania "Sex In The Nation". Okazuje się bowiem, że 52% ankietowanych kobiet przyznaje, że brak pewności siebie wypływający z nadwagi sprawia, że niechętnie godzą się na seks. 29% respondentek uściśla, że w swoim odczuciu są za grube i wstydzą się przez to rozebrać przed partnerem, natomiast pozostałe 23% ogranicza tryb kontaktów fizycznych z uwagi na dodatkowe kilogramy... U facetów w podobnym guście wypowiadało się analogicznie 8% i 11% mężczyzn.

d21ovjw

Jednak powracając do kobiet, 13% respondentek wyznaje, że seks uprawiają tylko przy wyłączonym świetle - z wiadomych powodów, natomiast 10% pań stwierdza ze smutkiem, że ich libido jest dość rozbuchane, przez co chciałyby odrobinę bardziej zdywersyfikować stosowane pozycje seksualne, obawiają się jednak, że w ten sposób partner ujrzy ich ciała z "niewłaściwej strony", co znacznie obniży i jego zapędy łóżkowe... Tym samym otyłość sprowadza do parteru marzenia seksualne ankietowanych.

W wypowiedzi dla "Daily Mail", dr Catherine Hood z Oxfordu mówi: "Dzisiejsze dziewczyny żyją w ciągłej presji, by dążyć do perfekcji, co na dłuższą metę jest po prostu celem nierealistycznym". I faktycznie, można zauważyć, że XXI wiek to dziwny czas, w którym jesteśmy świadkami galopującej otyłości, połączonej z uwielbieniem dla kultury porno, wraz z wizerunkiem plastikowych lalek z doliny San Fernando, natomiast to wszystko zakrapiane jest ciągłym stresem, pracą i pędem do sukcesu. Naturalnie, efekt tej specyficznej mieszanki jest widoczny gołym okiem - kobiety tyją, ponieważ coraz częściej realizują się zawodowo i nie ma ją już tyle czasu by o siebie zadbać (choć spora grupa jakoś daje radę), natomiast oczekiwania mężczyzn rosną, dodatkowo zapalane wizerunkami takich bogiń świata filmów dla dorosłych, jak Kayden Kross czy Abella Anderson.

Cóż możemy powiedzieć tym wszystkim paniom wstydzącym się własnego ciała i z tej racji odmawiających sobie i swoim partnerom tych chwil przyjemności? Pamiętajcie, że seks odchudza i tylko podczas jednego stosunku spalacie 400 kcl!

MW/PFi>br />

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d21ovjw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21ovjw
d21ovjw