Trwa ładowanie...
d3p930r
Ciekawostki

Do 34 roku życia był prawiczkiem. Dziś ma prawie 100 dzieci!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do 34 roku życia był prawiczkiem. Dziś ma prawie 100 dzieci!
(edhouben.eu)
d3p930r

* Znalezienie wśród współczesnych dwudziestokilkulatków dziewic i prawiczków podobno graniczy z cudem, nie mówiąc już o osobach powyżej 30 roku życia. Nie jest to jednak niemożliwe, a często osoby, które stosunkowo późno przeszły inicjację seksualną, w w łóżku biją na głowę pozostałych "przeciętniaków" i są prawdziwymi wulkanami seksualnej energii.*

Ale nie każdy dorabia się w ciągu 12 lat seksualnej aktywności 82 dzieci...

Być może późne doświadczenia seksualne lub gromadzona i tłumiona latami chuć skłoniła 42-letniego obecnie Holendra do dawania całemu światu specyficznych dowodów własnej męskości - od kilku lat rozsiewa po całym świecie swoje nasienie, "pracując" jako "rozpłodowy samiec" dla samotnych kobiet marzących o potomku.

d3p930r

Swoją "karierę" rozpoczął jako dawca dla banków spermy, ale szybko przeszedł do działalności indywidualnej, która jest bardziej intymna i... przyjemna. Poprzez jeden z portali internetowych Ed Houben umawia się z kobietami, które pragną zostać matkami. Na chętne czeka we własnym domu w Maastricht, ale czasami robi wyjątki, jeśli potencjalna klientka ma akurat szczyt okresu płodnego, a znajduje się w innym miejscu. Wtedy dojeżdża do niej w zamian za zwrot kosztów podróży i zakwaterowanie. Sam stosunek lub ich seria i ewentualne zapłodnienie są darmowe, podczas gdy banki spermy każą sobie płacić około kilkunastu tysięcy złotych.

Wszystkie partnerki "zapładniacza" muszą przedstawić aktualne badania lekarskie stwierdzające brak chorób wenerycznych oraz uzależnień. W zamian on przedstawia im własne - "spermogram" czyli mikroskopowe badanie nasienia pod kątem ilości plemników. Według niego Holender może pochwalić się 100 000 000 plemników na mililitr i tym samym zalicza się do "obiecujących dawców". Pułap, który pozwala pozytywnie określić możliwość poczęcia, zaczyna się od 80 000 000 plemników.

Jak dotąd Houben jest ojcem 82 dzieci: najstarsze z nich ma 9 lat, najmłodsze - kilka miesięcy. Mieszkają w Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Francji, a nawet Nowej Zelandii. Wszystkie matki dzieci Holendra, zanim doszło do zbliżenia, podpisały dokument, w którym zrzekają się ewentualnych roszczeń o alimenty. Jednak prawnicy zajmujący się tego typu przypadkami zgodnie twierdzą, że gdyby wszystkie razem zdecydowały się wyciągnąć od "dobroczyńcy" pieniądze na utrzymanie dzieci i zatrudniły dobrego prawnika, były prawiczek "płaciłby im przez resztę tego oraz następnego życia".

Jako ciekawostkę dodamy, że holenderski "samiec rozpłodowy" nie jest singlem - ma dziewczynę, która uważa, że jego działalność "czyni go nawet bardziej interesującym". W końcu po prostu pomaga ludziom...

KP/PFi

15 błędów, które zabijają związek!

d3p930r

Podziel się opinią

Share

d3p930r

d3p930r