Trwa ładowanie...
02-10-2015 14:23

Do biegu, gotowi… START!

Do biegu, gotowi… START!Źródło: 123RF
d3vfs8l
d3vfs8l

Już 18 października br. po raz siódmy gdańszczanie pobiegną w najbardziej rodzinnej imprezie biegowej w Polsce. Gdańsk Biega to przedsięwzięcie, które promuje aktywność w każdym wieku, a że biegać każdy może pokazały poprzednie edycje, w których jednorazowo na starcie stawiało się nawet 4500 uczestników.

Bieg rozpocznie się o godzinie 12:00 na plaży przy molo w Gdańsku Brzeźnie. Poprzedzi go wspólna, 15-minutowa rozgrzewka. Każdy będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie dystans: 3,3 lub 6 km. Trasa biegu prowadzi najpierw plażą, a następnie alejkami Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagana. W tym biegu każdy kto dobiegnie do mety jest zwycięzcą. Nie obowiązuje żadna klasyfikacja, nie ma pomiaru czasu, nie ma numerów startowych. To jest kluczowy wyróżnik tej imprezy i to właśnie decyduje o jej popularności wśród gdańszczan. W tegorocznej edycji nie zabraknie też atrakcji dla kibiców oraz spacerowiczów. W miasteczku biegowym będzie można zmierzyć sobie ciśnienie, zbadać poziom cukru we krwi, uzyskać poradę fizjoterapeuty. Amatorzy szybkiej fotografii będą mogli wykonać sobie bezpłatne zdjęcia w fotokabinie.

Imprezę jak co roku poprowadzi sprawdzony team- Krzysztof Łoniewski oraz Paweł Januszewski. Swoją obecność już potwierdził Tomasz Czubak oraz siatkarze Trefla Gdańsk. Nie czekaj, zarejestruj się!

Aby wystartować w Gdańsk Biega 2015 należy wypełnić formularz na stronie www.gdanskbiega.com

d3vfs8l

Rejestracja jest bezpłatna. Organizatorzy przygotowali 3800 pakietów startowych w postaci koszulek. Będzie można je odebrać 17 października w kasach biletowych stadionu przy ul. Traugutta 29 (godz. 10-18.00)

Każdy uczestnik biegu ma również szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy dokończyć pytanie konkursowe (Gdańsk Biega kojarzy mi się z ….), które pojawi się przy rejestracji na stronie internetowej.

Rejestracja uczestników potrwa do 12 października.
Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji o Gdańsk Biega 2015 znajdziesz na www.gdanskbiega.com

d3vfs8l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vfs8l