Trwa ładowanie...
d36agtg
Ciekawostki

Dobrze daje, kto długo daje

Share
Dobrze daje, kto długo daje
Źródło: Jupiterimages
d36agtg

Męskim okiem * *Nie bez kozery Leszek Miller mawiał, że „prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy”. Najnowsze badania dowodzą, że dla kobiet o wiele ważniejszy od gry wstępnej jest sam stosunek seksualny.

I masz babo placek. Od czasu jak pamiętamy, zawsze wszystkie uznane autorytety podkreślały, że dla kobiet najważniejsza jest gra wstępna. Że właśnie ten element buduje całą atmosferę zbliżenia i rzutuje na jego jakość. A tymczasem najnowsze badania dowodzą czegoś wręcz przeciwnego.

Na Uniwersytecie Karola w Pradze przeprowadzono ostatnio badania seksualności kobiet. Przebadano ponad dwa tysiące pań pod kątem ich upodobań. Naukowcy pytali o wszystko: o ulubione pieszczoty, rodzaj pocałunków, preferencje dotyczące długości stosunku, itp., itd.

d36agtg

Okazało się, że wcale nie gra wstępna jest kluczowym elementem, który zapewnia kobiecie satysfakcję. Najczęściej bowiem nasze partnerki doznają orgazmu dzięki UWAGA: długiemu i urozmaiconemu stosunkowi. Zdaniem badaczy za odpowiednio długi stosunek należy uznać taki, który trwa przynajmniej 16 minut. *Męskim okiem * I tak oto, po raz kolejny od czasów „Kobiety za ladą”, Czesi stawiają na głowie cały nasz ład i porządek. Burzą harmonię i zmuszają do całkowitej zmiany przyzwyczajeń.

W tej sytuacji możemy pocieszyć się tylko w jeden sposób: tradycyjnie już uznać, że wszystko, co czeskie jest śmieszne i zabawne i wyniki badania obrócić w żart. A jeśli ktoś ma wyjątkową fantazję, to będzie umiał nawet wyobrazić sobie jak naukowcy dochodzili do wyników badań metodami znanymi z animowanego serialu „Sąsiedzi”.

(eMpi, Kabron)

d36agtg

Podziel się opinią

Share
d36agtg
d36agtg