CiekawostkiDoda śmiga motocyklem

Doda śmiga motocyklem

Nasza ulubiona polska skandalistka - Doroda Doda Rabczewska znów próbuje swoich sił motoryzacyjnych. Tym razem wsiadła na motocykl, który pociąga ją bardziej, niż prowadzenie samochodu. Był to niecodzienny, ale atrakcyjny widok - super panienka na motorze. Na szczęście zaraz za nią siedział instruktor, który bacznie obserwował jej ruchy. Dzięki niemu Dorota nie zrobiła sobie krzywdy.

Doda śmiga motocyklem
Źródło zdjęć: © AKPA

Proszę wyobrazić sobie kobietę w kusej spódniczce, która wsiada na motocykl. Tym razem jej ubiór był jeszcze bardziej kontrowersyjny, niż ostatnio. Nie ma się jednak co dziwić, przecież jest gotowa zrobić wszystko, aby wzbudzić zainteresowanie mediów.

Ciekawostki o Dodzie

Ciekawostką do nie dawana były pogłoski o tym czy FAKTYCZNIE Dorota Rabczewska i Radosław Majdan wzięli ślub, czy nie. Czy rozstali się, czy nie. Czy Dorota męczy Radka i doprowadza do szału swoim, dość rozrywkowym stylem życia, czy nie.

Dla nas jednak największą ciekawostką jest to, czy ktoś kiedyś będzie pamiętał, że ta pani również śpiewała, albo kiedy do netu trafią jej filmy w stylu trochę bardziej hard, zgodnie z ostatnio panującym trendem. W zasadzie to czekamy, kiedy Radosław puści w obieg filmy z ich nocnych igraszek.

Źródło artykułu:WP Facet

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)