Trwa ładowanie...
d2t0p47
Ciekawostki

Doda spędziła 18 godzin na planie nowego filmu Zanussiego

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda spędziła 18 godzin na planie nowego filmu Zanussiego
(AKPA)
d2t0p47

Gdy usłyszeliśmy, że Doda ma zagrać w najnowszej czarnej komedii Krzysztofa Zanussiego pt. Serce na dłoni niejeden pomyślał, że to niezły żart. Nic bardziej mylnego. We wtorek 1 kwietnia piosenkarka spędziła pierwszy wyczerpujący dzień na planie tego filmu – podaje „Fakt”.

Tego dnia zdjęcia zaplanowano w malowniczym Konstancinie pod Warszawą, w jednej z mieszczących się tam willi. Na planie Doda przebywała 18 godzin. Piosenkarka ma zagrać epizod. Będzie to jej pierwsze aktorskie wyzwanie na dużym ekranie.

Współpraca między reżyserem i popularną piosenkarką układała się znakomicie. Nie zdradzimy jednak w jaką postać wcieliła się Doda, bowiem jej występ ma być niespodzianką dla fanów i kinomanów.

d2t0p47

ZOBACZ GALERIĘ >>

Serce na dłoni ma opowiadać o człowieku chorującym na serce, pilnie potrzebującym przeszczepu. Na dawce wybiera młodego samobójcę...

Zanussi, twórca takich filmów jak "Struktura" czy "Iluminacja", sztandarowych przykładów kina moralnego niepokoju, teraz chce rozśmieszyć widzów. DO udziału w filmie zaprosił m.in. Bohdana Stupkę, Borysa Szyca, Agnieszkę Dygant czy Ninę Andrycz.

Sam reżyser o swoim najnowszym obrazie mówi: "To ma być film przewrotny, który przy pozorach powagi powinien budzić śmiech."

czytaj więcej na film.wp.pl

d2t0p47

Podziel się opinią

Share

d2t0p47

d2t0p47