Trwa ładowanie...

Dodają uroku i są bardzo praktyczne. Męskie torby powracają do mody

Służą nam na przeróżne sposoby, są niezbędne np. do pracy, na siłownię, na wyjazd czy na zakupy. Jedno jest pewne - torba zawsze może się przydać.

Share
Dodają uroku i są bardzo praktyczne. Męskie torby powracają do mody
Źródło: Getty Images, Fot: Sean Gallup / Staff
d44pj3a

Kiedyś torby robiono głównie ze skóry. W dzisiejszych czasach mamy do wyboru jeszcze torby z tworzywa sztucznego, tkaniny czy nawet papieru. Zależnie od potrzeb, mają swoje odpowiednie typy. Są szczególnie popularne wśród studentów, ponieważ bez problemu zmieszczą laptopa i potrzebne notatki oraz materiały.

Jedną z bardziej popularnych i eleganckich toreb męskich jest aktówka. Posiada jeden uchwyt i jest średnich wymiarów. Zwykle produkowana ze skóry. Jest idealnym połączeniem praktyczności i elegancji. Mimo ze nie jest zbyt duża, można w niej zmieścić wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty, np. portfel, dokumenty, a nawet mniejszy laptop.

Inną często używaną torbą jest klasyczna. Zakładana również na jeden uchwyt, jednak większa, przez co znacznie bardziej pojemna. Idealnie nadaje się do pracy. Często posiada sporą liczbę kieszeni, dzięki czemu można w niej doskonale rozmieścić wiele niezbędnych przedmiotów.

Sportowa "nerka" - jedna z mniej eleganckich, ale ciesząca się ogromną popularnością. Nosi się ją w charakterystyczny sposób, zazwyczaj na pasie. Jest idealna do noszenia przedmiotów, które potrzebujemy mieć pod ręką, albo pieniędzy.

To niejedyna sportowa torba warta polecenia. Idealna na siłownię, duża torba znajdzie też inne zastosowanie. Można ją zabrać na wakacje, gdyż jest bardzo pojemna i wytrzymała.

d44pj3a

Podziel się opinią

Share
d44pj3a
d44pj3a