SeksDom publiczny tylko dla inwalidów?

Dom publiczny tylko dla inwalidów?

Emerytowana weteranka branży usług seksualnych postanowiła wziąć interes w swoje ręce. Ma niecodzienny pomysł, który jednak może wypalić. Już jest o tym głośno w brytyjskich mediach. Becky Adams zamierza otworzyć dom publiczny dla niepełnosprawnych.

Dom publiczny tylko dla inwalidów?
Źródło zdjęć: © 123RF

- Każdy zasługuje na to, żeby czerpać radość z doświadczeń seksualnych - powiedziała pomysłodawczyni pierwszego na Wyspach lupanaru dla inwalidów. Wcześniej w Europie renomowane burdele starały się dostosować do potrzeb osób poruszających się na wózkach, ale ten obiekt ma być pierwszym, który zapewni im 100-procentową satysfakcję z kontaktów z odpowiednio przeszkolonymi prostytutkami.

44-letnia przyszła burdelmama zamierza wydać 50 000 funtów na samo wyposażenie obiektu, który ma otworzyć podwoje w 2014 roku. Przybytek ma zapewnić komfort wszystkim potrzebującym - zaopatrzony będzie m.in. w rampy i podnośniki dla wózków inwalidzkich oraz inne udogodnienia kojarzone raczej z ośrodkami rehabilitacji lub szpitalami.

- Żołnierz, który wraca z wojny, nawet jeśli jest niepełnosprawny, nie przestaje być normalnym zdrowym mężczyzną mającym zwyczajne męskie potrzeby. Wiele osób nie może zrealizować się seksualnie, co jest dla nich bolesne i frustrujące - tłumaczy pani Adams. Dodaje też że lokal, który będzie się nazywał Para Doxies (doxy oznaczało niegdyś prostytutkę) zapewni klientom nie tylko uciechy na miejscu, ale także specjalistyczny transport, dzięki któremu z łatwością dotrą na miejsce, by zaspokoić swoje potrzeby.

Niestety, na przeszkodzie w realizacji planów przedsiębiorczej Brytyjki stoi prawo, które zabrania osobom trzecim czerpania korzyści z nierządu. Oznacza to, że można sprzedawać swoje ciało, ale nie można pośredniczyć w tego typu transakcjach.

Przynajmniej teoretycznie "klub" Becky Adams będzie działał na zasadach non-profit jako placówka zapewniająca "edukację i pomoc osobom niepełnosprawnym chcącym zrealizować swoje potrzeby seksualne". Co ciekawe, w ramach tej pomocy pracownicy Para Doxies będą służyli także poradą prawną - będzie można zaczerpnąć wiedzy na temat wszelkich aspektów prawnych związanych z legalnością korzystania z usług seksualnych, a także na temat tego jak na sprawę zaspokajania potrzeb osób niepełnosprawnych zapatrują się specjaliści zajmujący się prawami człowieka.

Puch

Źródło artykułu:WP Facet

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (1)