Trwa ładowanie...
24-09-2012 16:32

Dominika Kucharczyk twarzą międzynarodowego konkursu piękności!

Dominika Kucharczyk twarzą międzynarodowego konkursu piękności!Źródło: inf. pras./ Agencja Catwalk
d1457z7
d1457z7

Miss BIKINI POLNAD Dominika Kucharczyk pochodząca z Krzanowic na Opolszczyźnie, będzie twarzą nowego międzynarodowego konkursu piękności, który odbędzie się na Sycylii - już w listopadzie wylatuje na włoską wyspę, aby tam móc uczestniczyć w przygotowaniach.

Jak zapowiadają organizatorzy, odwiedzi wiele ciekawych miejsc, będzie mogła zanurzyć się w kulturze i historii dawnej Italii, spotka się z władzami miast, będzie uczestniczyć w sesjach fotograficznych oraz konferencjach prasowych.

Możemy być szczególnie dumni z naszej rodaczki - jak przyznają organizatorzy konkursu, o miejsce Dominiki ubiegało się kilkanaście dziewczyn wyłonionych w finałach Miss Bikini na terenie całej Europy. Jednak to właśnie Polka wywarła największe wrażenie, i to jej wizerunek widnieć będzie na oficjalnych materiałach promujących konkurs, a ona sama zasiądzie honorowo w jury.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, już w przyszłym roku planowane jest zorganizowanie w Polsce wielkiego finału międzynarodowego konkursu MISS EUROPEAN TOURISM, w którym od kilku lat niemałe sukcesy odnoszą także nasze rodaczki.

W 2009 na Malcie Olga Kamińska została MISS EUROPEAN TOURISM, a w tym roku Kamila Maćkowiak zdobyła w Rumunii tytuł II vicemiss.

Niniejsze informacje uzyskaliśmy od pana Marka Jasińskiego, dyrektora regionalnego w Polsce konkursów WORLD BIKINI MODEL INTERNATIONAL oraz Miss EUROPEAN TOURISM.

d1457z7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1457z7