Trwa ładowanie...

Dorwać komandosa, sezon 2

Share
Dorwać komandosa, sezon 2
Źródło: materiał prasowy
dn21zb6

Nieustraszony, wytrzymały, zdeterminowany i świetnie wyszkolony. Były dowódca oddziału US Navy SEAL, Joel Lambert, powraca w nowej serii programu Discovery Channel DORWAĆ KOMANDOSA.

Tym razem komandos stanie przed ekstremalnie trudnym zadaniem przechytrzenia nie tylko zawodowych żołnierzy, ale też mongolskich myśliwych czy nowozelandzkich wojowników maoryskich... Jak zakończy się ten emocjonujący pościg? Czy jeden człowiek jest w stanie „wywieść w pole” cały oddział doskonale przygotowanych tropicieli? Premierowy odcinek 27 sierpnia na Discovery Channel.

Nowa Zelandia, Mongolia, Meksyk, Szkocja, Floryda czy Południowa Karolina w Stanach Zjednoczonych – każdy odcinek to inna wyprawa z uciekającym Joelem i ścigającymi go lokalnymi śmiałkami w rolach głównych. Zasady gry pozostają niezmienne: Joel zostaje porzucony na odległym, wyludnionym terenie wyposażony jedynie w podstawowy ekwipunek pozwalający na przetrwanie. Ma 36 godzin by dotrzeć do wyznaczonego punktu. W pościg za nim rusza elitarny zespół wyszkolonych, zdeterminowanych, korzystających z zaawansowanych technologii oraz tradycyjnych metod tropicieli. Widzowie zobaczą obławę zarówno z punktu widzenia ściganego Joela, jak i podążających za nim jednostek.

dn21zb6

Od tropikalnych lasów po lodowate szczyty gór, Joel jest zdany tylko na siebie, własny instynkt i umiejętności. Musi sprawdzić granice swojej wytrzymałości, stawić czoła wrogiemu środowisku i depczącym mu po piętach jednostkom specjalnym. Czy Joel zdoła dotrzeć do punktu docelowego swojej misji zanim zostanie wytropiony i schwytany? To wszystko w premierowym odcinku nowej serii DORWAĆ KOMANDOSA w czwartek, 27 sierpnia o godzinie 21:40.

W sierpniu, codziennie o 21:40 zapraszamy na wieczór z premierami na Discovery Channel. W ramówce między innymi:

• 17 sierpnia - Wyprawa po skarb Inków
• 18 sierpnia - Nie do uwierzenia!
• 19 sierpnia - Czy jest z nami inżynier?
• 21 sierpnia - Garaż rzeczy znalezionych
• 26 sierpnia - Cuda inżynierii
• 27 sierpnia - Dorwać komandosa
• 29 sierpnia - As magii

dn21zb6

Podziel się opinią

Share
dn21zb6
dn21zb6