Trwa ładowanie...
d106x1t

Doskonała ochrona dłoni. Rękawice nie tylko dla zawodowców

Dobre rękawice robocze nie tylko zapewnią odpowiednią pewność chwytu, ale również należytą osłonę przed chłodem. Jeśli więc jesienią dużo pracujesz na świeżym powietrzu, czas pomyśleć o wytrzymałym rozwiązaniu, które spełni twoje wymagania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Nie tylko wojskowi używają rękawic taktycznych
Nie tylko wojskowi używają rękawic taktycznych (Shutterstock.com)
d106x1t

Rękawice taktyczne to opcja nie tylko dla survivalowców, ale również wędkarzy, mechaników czy wszystkich osób, które pracują na zewnątrz i potrzebują czegoś, co zapewni im odpowiednią pewność chwytu oraz należytą osłonę przed obrażeniami. Dłonie to najważniejsze z twoich narzędzi, dlatego lepiej dobrze o nie dbać.

Jak druga skóra

Dobre rękawice taktyczne to rozwiązanie dla każdego. Nawet osoby, które nie wyobrażają sobie pracy w rękawicach, po założeniu doskonale dopasowanych modeli nie zechcą ich zdjąć. Sekret tkwi w bezszwowej konstrukcji, która nie powoduje dyskomfortu podczas długotrwałego noszenia oraz w specjalnej tkaninie, która zapobiega przegrzaniu się dłoni nawet w gorące, letnie dni. Materiał dosłownie wsysa kropelki potu pojawiające się na skórze i sprawia, że skóra jest przez cały czas sucha, a chwyt pewny. Dodatkowo materiał świetnie dopasowuje się do kształtu dłoni i nie przesuwa się podczas wykonywania pracy.

Materiał, z którego wykonane są rękawice, doskonale sprawdza się zarówno wiosną, latem, jak również w miesiącach, gdy temperatura spada poniżej zera. Tkanina, która wpływa na dobrą "oddychalność" skóry, jak choćby materiał syntetyczny wykonany w technologii TrekDry, zapewnia nie tylko odpowiedni komfort noszenia, ale jednocześnie sprawia, że dłonie się nie pocą.

  Shutterstock.com
(Shutterstock.com)

Podniesiesz szpilkę z płaskiego blatu

Osoby, które mimo wszystko pragną jeszcze lepszej kontroli, mogą pokusić się o rękawiczki bez palców. W ten sposób praktycznie zlikwidują problem zaburzonego czucia i nieco niższej zręczności. Warto jednak zastanowić się nad rękawicami z usztywnionymi koniuszkami palców, które zapewniają odporność na rozciąganie.

Każde rękawice taktyczne muszą również zapewniać doskonałą ochronę przed uszkodzeniami. Dlatego zarówno wnętrze dłoni, jak i opuszki palców wzmocniono dodatkową warstwą skóry, gumy lub pianki, która redukuje wibracje podczas uderzeń, a przy okazji doskonale oddaje nacisk, dzięki czemu operowanie drobnymi i delikatnymi narzędziami nie będzie sprawiać większych kłopotów. Rękawice taktyczne są dodatkowo obleczone tkaniną z tworzywa odpornego na ścieranie, dzięki czemu nawet po wielu dniach użytkowania wyglądają jak nowe.

Nie tylko dla survivalowców

Nie tylko służby mundurowe, ale chociażby wędkarze, mechanicy czy osoby pracujące w trudnych warunkach korzystają z rękawic taktycznych. Przydadzą się każdemu, kto ceni sobie pewny chwyt niezależnie od sytuacji. Warto wybrać uniwersalny model.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d106x1t

Podziel się opinią

Share
d106x1t
d106x1t