Drony do 300 złotych. Idealne do zabawy z całą rodziną

Zdalnie sterowane pojazdy latające - drony - są coraz bardziej popularne. To gwarancja wielu godzin świetnej zabawy, szczególnie w trakcie pięknej pogody. Wybraliśmy modele, za które nie zapłacisz więcej niż 300 złotych. Idealny pomysł na relaks z całą rodziną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dron to gwarancja ciekawie spędzonego czasu
Dron to gwarancja ciekawie spędzonego czasu (Pixabay.com)
WP

Nie musisz wydawać fortuny
Wiosenna i letnia pogoda zachęca do aktywnego wypoczynku na dworze. Aby nie stracić szybko zapału, należy znaleźć sobie zajęcie, które sprawi nam przyjemność przez długi czas. Drony to hit ostatnich lat, a wraz ze wzrostem ich popularności, spadła ich cena. Bardzo zaawansowane modele, których specyfikacja wprawi w osłupienie każdego miłośnika technologii, kosztują nawet kilka tysięcy złotych. Jednak w sklepach możesz już znaleźć drony za niewielkie pieniądze, które będą świetną rozrywką dla ciebie i całej rodziny. Wystarczy wziąć pilot w ręce i rozpocząć eksplorację nieznanych zakątków przestrzeni.

WP

Sprzęt także dla najmłodszych
Choć sam sprzęt wygląda, jakby był skomplikowany, jego sterowanie nie wymaga specjalnych umiejętności i doświadczenia. Nowoczesne drony skonstruowane są w taki sposób, by ich użytkowanie było jak najprostsze. Nawet jeśli nie miałeś dotąd z nimi styczności, już po kilkunastu minutach będziesz mógł swobodnie i bezproblemowo nimi sterować. Z tego powodu dron może być także świetną zabawką dla dzieci. Mały chłopiec lub dziewczynka oszaleją na jego punkcie. To dobry sposób, by wyciągnąć dzieci z domu i oderwać od komputera, przy którym tak lubią spędzać czas.

WP
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Pixabay.com
Podziel się
WP

Jaki sprzęt wybrać?
Posiadając budżet wynoszący około 300 złotych, masz do wyboru dwa rodzaje sprzętu. Pierwszym z nich jest dron dla początkujących, niewymagający jakichkolwiek umiejętności. Jego pilot jest banalny w obsłudze i idealnie nadaje się do używania nawet przez dzieci pod kontrolą rodziców. Nie posiada on kamery rejestrującej obraz, jednak jest dzięki temu bardziej wytrzymały i nie wymaga częstego dokupywania elementów zamiennych. Takim dronem możesz się bawić bez obaw o szybkie zniszczenie. Drugą opcją jest zakup sprzętu wyposażonego w rejestrator obrazu. Wśród oferty sklepów znajdziesz wiele modeli, które posiadają kamerki jakości HD, dzięki którym będziesz mógł nagrać miło spędzone chwile, szczególnie te w pięknych miejscach. Wspólne oglądanie wideo jest równie przyjemnym przeżyciem, co zabawa dronem.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP