Trwa ładowanie...

Druga edycja "Zrób to z Lenovo" trwa - są już pierwsze zgłoszenia!

Share
Druga edycja "Zrób to z Lenovo" trwa - są już pierwsze zgłoszenia!
Źródło: mat.pras./Lenovo
djbgsou

Do 15 września trwa etap zgłoszeń do drugiej edycji konkursu "Zrób to z Lenovo". Kilkunastu DO'ersów prezentuje już swoje pasje i zainteresowania w serwisie www.zrobtozlenovopl.

Lenovo po raz kolejny poszukuje osób z ciekawymi marzeniami, które nie boją się wyrażać siebie i swojej osobowości. W drugiej edycji dziewiątka finalistów wyłoniona przez internautów, spośród wszystkich osób, które nadeślą zgłoszenia, zawalczy o nagrodę główną w postaci wysokiej nagrody pieniężnej. Zgłoszenia przyjmowane są w serwisie www.zrobtozlenovo.pl.

Laureatką poprzedniej edycji konkursu została Jaga Słowińska, absolwentka ASP, młoda i zdolna graficzka, zajmująca się tworzeniem fenomenalnych ilustracji. Na przestrzeni trwania całego konkursu pokonała blisko 400 innych DO'ersów i otrzymała nagrodę w wysokości 30 000 złotych na realizację swoich zawodowych marzeń. - Za wygrane pieniądze dostałam dużo czasu, spokoju do tworzenia, odkrywania, poznawania nowych treści, eksperymentowania w swoim medium. Wróciłam właśnie z biennale sztuki w Berlinie (oczywiście jako widz). W sztuce wiele rzeczy ma swój początek. Czuję się naładowana. Już we wrześniu pojawią się pierwsze efekty. - mówi Jaga.

djbgsou

Jaga właśnie zaczyna pracować nad audiobookiem. Historia została napisana już ponad rok temu, ale dopiero teraz, również dzięki wygranej w konkursie Zrób to z Lenovo, lauretka ma czas, żeby przedstawić ją w formie audiobooka. Jaga równolegle pracuję także nad wzorami na tapety, rysunkami i kolejną nową historią, czyli tym, co sprawiło, że przekonała do siebie jurorów i internautów w poprzedniej edycji i została DOersem.

W II edycji konkursu "Zrób to z Lenovo" pojawiło się do tej pory wiele ciekawych zgłoszeń. Obecnie w rankingu internautów prowadzi Krzysztof, 21-letni student ze Szczecina. Jego pasją jest muzyka, którą zajmuje się na co dzień jako kompozytor muzyczny, multiinstrumentalista i profesjonalny tekściarz.

Wśród faworytów głosujących znalazł się także 26-latek z Gliwic, Cyprian. Z wykształcenia elektronik, z zamiłowania jak mówi sam o sobie -modelarz, projektujący różne modele pojazdów latających.

W gronie pozostałych uczestników nie zabrakło grafika, żołnierza zawodowego, miłośniczki pieczenia babeczek, a nawet stolarza i liderki amatorskiej grupy teatralnej! Każdy z nich ma szansę przejść do finału. Wszystko pozostaje w rękach internautów, którzy to aż do 15 września mogą oddawać na uczestników swoje głosy.

djbgsou

Lenovo poszukuje DO'ersów w całej Polsce, na ulicach miast i w mniej uczęszczanych miejscach jak na przykład powojennych bunkrach na Mazurach. To właśnie tu ekipa Zrób to z Lenovo natrafiła na Maćka, który może powiedzieć o sobie DOers, a jego pasją są sporty ekstremalne. Na widzów filmu czeka konkurs z nagrodą od Lenovo:

Wśród nas jest wielu ludzi podążających za marzeniami, nie bojących się uzewnętrzniać swojego "JA". Dlaczego nie podzielić się swoimi zainteresowaniami z innymi? Nie słuchaj tego, co mówi świat. Odważ się i pokaż, że jesteś DOersem!

Studio 111 | office@studio111.pl | +48 690 980 960 | Biuro: ul. Kochanowskiego 47 lok. 4 01-864 Warszawa Siedziba spółki: ul. Tymienieckiego 25C lok. 376 90-350 Łódź

djbgsou

Podziel się opinią

Share
djbgsou
djbgsou