Trwa ładowanie...

Duży członek, lepszy orgazm!

Duży członek, lepszy orgazm!Źródło: Jupiterimages
d2nfjqv
d2nfjqv

* Czy wielkość Twojego penisa ma wpływ na orgazm partnerki? Owszem i co gorsze, przede wszystkim ona. Tak przynajmniej uważają same kobiety!*

Osobą, która wielu pozbawiła złudzeń jest profesor Stuart Brody z Uniwersytetu Zachodniej Szkocji. Badanie, które z pewnością nie przyniesie mu dobrej sławy, zakładało udział ponad tysiąca kobiet, które pytano o ich doznania podczas orgazmów pochwowych (definiowanych w ankiecie jako „orgazm osiągany podczas ruchów penisa w pochwie, bez dodatkowej stymulacji”) oraz o ich wiedzę z dziedziny wychowania seksualnego.

Rezultaty wywróciły świat nauki do góry nogami. Okazało się bowiem, że te wszystkie zapewnienia, że to długa i namiętna gra wstępna stanowi podstawę wszystkich spektakularnych orgazmów, że najważniejsze by mężczyzna był czułym i wyrozumiałym kochankiem oraz, że grunt to zrozumienie potrzeb partnerki… wszystko to bujda.

d2nfjqv

[

]( http://jegoego.pl )

Co tak naprawdę się liczy? Długość członka. Tylko i wyłącznie. Ankietowane zgodnie stwierdziły, że wielkość instrumentu ma zdecydowanie większe znaczenie niż udana próba sekcji smyczkowej… jeżeli dalej poruszać się po terminologii muzycznej. Innymi słowy, pełniejszą satysfakcję daje kobietom współżycie z kochankiem hojnie obdarzonym przez naturę, aniżeli z tym, który do perfekcji opanował grę wstępną.

d2nfjqv

Dodatkowo, co szczególnie powinno zainteresować panów, zdefiniowano pojęcie „hojne obdarzenie”. Ów magiczna granica to zdaniem respondentek czternaście centymetrów. 34% ankietowanych kobiet orzekło, że częściej osiągały orgazm z partnerami, o długości prącia przekraczającej właśnie 14 centymetrów.

[

]( http://jegoego.pl )

Kolejnym odkryciem okazało się występowanie silnej korelacji między uczestnictwem na lekcjach wychowania seksualnego a częstością osiągania orgazmów. W podsumowaniu dla "The Journal of Sexual Medicine", czytamy: _ „Kobiety, które były świadome, jak ważna jest odpowiednia stymulacja pochwy i łechtaczki, częściej osiągały orgazm i były bardziej zadowolone ze swojego życia seksualnego”_.

d2nfjqv

Eksperyment ujawnił ponad to, że kluczowa jest koncentracja kobiet na stosunku, co znajduje potwierdzenie w wypowiedzi dr Gemmy O’Brien z Uniwersytetu Nowej Anglii. Twierdzi ona, że: _ „Znaczenie koncentracji podczas stosunku pokazuje, że najważniejszym seksualnym organem jest mózg. Jeśli kobiety będą uczyły się koncentrować na swoich doznaniach, mogą poprawić swoje życie seksualne”_. Aby to osiągnąć, konieczna jest edukacja seksualna.

Żeby jednak nie smucić tych z naszych użytkowników, którzy być może nie mają się czym pochwalić, dodamy, że podobnych doświadczeń przeprowadza się na całym świecie dziesiątki. Zaś ich wyniki rozkładem zbliżone są do rzutu monetą. Zatem panowie, nie martwcie się – jedno badanie to jeszcze nie powód by zamawiać pompki do przedłużania penisów czy też korzystać z porad, które codziennie przychodzą na waszą skrzynkę mailową jako spam.

[

]( http://jegoego.pl )

d2nfjqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nfjqv