Trwa ładowanie...

Dwa lata hałaśliwego seksu

Dwa lata hałaśliwego seksuŹródło: Jupiterimages
d3zsryy
d3zsryy

Męskim okiem *Dwa lata mieszkańcy pewnej kamienicy w Bright w East Sussex znosili cierpliwie nocne hałasy, których sprawcami była wyjątkowo namiętna para kochanków. W końcu jednak nie wytrzymali: sprawa skończyła się przed sądem.*

Adam Histon i jego narzeczona Kerry Morris stali się prawdziwym koszmarem swoich sąsiadów. Niemal co noc urządzali sobie wielogodzinne seksualne maratony. Rytmiczny łomot łóżka o ścianę, a także głośne jęki kochanków sprawiały, że nikt w kamienicy nie mógł zmrużyć oka.

Choć sąsiedzi namiętnej pary wielokrotnie zwracali kochankom uwagę i prosili o zachowanie ciszy nocnej – w niczym to nie pomagało. Doszło do tego, że niektórzy mieszkańcy kamienicy musieli zwalniać się z pracy, by w dzień choć częściowo odespać nieprzespane noce. Natomiast mieszkające w tym samym domu dzieci zaczęły miewać z powodu nocnych odgłosów nocne koszmary.

Dodatkowo Kerry w ciągu dnia potrafiła przechadzać się po ogrodzie w całkowitym negliżu gorsząc sąsiadów, a także rozpraszając pracujących nieopodal robotników.

d3zsryy

Zobacz również:

*Wyborczy biust Najstarszy zawód świata - początki Pierwsza praca - prostytutka Australia potrzebuje mężczyzn 60 pięknych pośladków * *Męskim okiem * W końcu zdesperowani mieszkańcy kamienicy poprosili o pomoc wymiar sprawiedliwości. I choć w czasie rozprawy hałaśliwi kochankowie zarzekali się, że mają „zupełnie normalne życie erotyczne”, to sędzia nie dał im wiary i zakazał Hintonowi wizyt u swojej narzeczonej przez najbliższy rok.

Prawdopodobnie przekonały go podkrążone oczy i błagalne miny skarżących.

Mieszkańcy cieszą się, że wreszcie w ich domu zapanuje upragniona cisza nocna. Jedno co ich martwi, to że trwać będzie ona zaledwie 365 nocy. Naszym zdaniem ich obawy są jak najbardziej słuszne. Biorąc pod uwagę temperament kochanków – po trwającej rok abstynencji siła ich ponownego zwarcia może być porównywalna do wybuchu jądrowego.

(eMPi, Kabron)

d3zsryy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zsryy