Trwa ładowanie...
d3985kk

Dwa Światy Hondy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwa Światy Hondy
(TopGear)
d3985kk

Za 100 tysięcy zł możesz kupić sportowego Civica Type R albo majestatyczny motocykl Gold Wing. Oba wyjechały z fabryk tej samej firmy, ale wyglądają, jakby przybyły z innych światów. Szymon Sołtysik odkrywa podobieństwa łączące jednoślad z samochodem.

W tym porównaniu nie będzie zwycięzcy, bo chyba nie sądzicie, że podpowiemy komuś, czy za 100 tysięcy kupić sportowego hatchbacka, czy lepiej wybrać 400-kilogramowy motocykl. Nie sądzę, żeby choć jedna osoba na Ziemi miała taki dylemat. Ale skoro oba pojazdy pochodzą od tego samego producenta, kosztują podobnie i dają mnóstwo przyjemności z jazdy, postanowiliśmy zestawić je ze sobą.

ZOBACZ DWA ŚWIATY HONDY >>

d3985kk

W końcu tego spodziewalibyście się od „Top Gear”, prawda?

A zatem stoją obok siebie. Krwistoczerwony Civic Type R z dużymi felgami, spojlerami i podwójnym wydechem oraz srebrny Gold Wing uzbrojony w nawigację, ABS, poduszkę powietrzną (poważnie!) i wsteczny bieg. Samochodowy odpowiednik motocykla na tor i jednoślad tak wygodny i niegramotny zarazem, że często określany jest mianem autobusu.

Co prawda zabiera tylko dwóch pasażerów, ale pieści ich komfortem niespotykanym w większości samochodów. Skórzane kanapy mają kilka stopni podgrzewania, natomiast do komunikacji między kierowcą a rozpartym na tronie pasażerem służy interkom

d3985kk

Podziel się opinią

Share
d3985kk
d3985kk