Trwa ładowanie...
12-11-2010 12:32

Dziewczyna idealna

Dziewczyna idealnaŹródło: Jupiterimages
d2cui7z
d2cui7z

Dziewczyna idealna nie istnieje, a właściwe mężczyznom racjonalne postrzeganie rzeczywistości każe sądzić, że taki stan rzeczy raczej się nie zmieni. Inna sprawa, że do ideału trzeba dążyć. A w jaki sposób sprawić, żeby po ulicach chodziło więcej dziewczyn zbliżonych do ideału? Zakomunikować bez ogródek, jakie są męskie oczekiwania i jaka dziewczyna byłaby najlepsza. Zatem, panowie i panie (panie w szczególności) skupcie się.

Według wyników badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii podstawową cechą dziewczyny idealnej jest - tu niespodzianka - wysokie libido. Duża ochota na seks u płci pięknej to cecha wskazywana przez 91 % przepytanych mężczyzn. I nie chodzi tu o dotrzymywanie kroku męskiemu popędowi, ale również erotyczną atmosferę i inicjowanie kontaktów seksualnych.

[

]( #opinions )

d2cui7z

Sama namiętność to jednak za mało, by dziewczynę ochrzcić mianem ideału. Kolejną cechą, którą powinna posiadać jest... spory apetyt. Faceci nie chcą dziewczyn, które zaproszone do restauracji będą sączyć wodę z cytryną i ewentualnie zamówią sałatkę. Zdecydowanie wolą takie, z którymi wspólne zajadanie się ulubionym daniem jest dodatkową przyjemnością. A zatem jeśli dobry apetyt to nie tylko seksualny.

Poprzedni punkt może być problematyczny, jeśli chodzi o męskie wymagania dotyczące wyglądu. Bo jak pogodzić wilczy apetyt ze szczupłą sylwetką, piersiami mieszczącymi się w dłoni i sprężystymi udami? Figura gruszki, czyli odznaczający się biust, wyraźna talia i rozłożyste biodra, którym od lat przypisywano etykietkę magicznego wabika na facetów, zdaje się nie mieć już takiego znaczenia.

Co jeszcze wskazywano jako konieczną cechę dziewczyny idealnej? I tu - uwaga - makijaż! A raczej jego brak lub umiejętność jego błyskawicznego zrobienia. 88 % mężczyzn, jeśli ma wybrać między dziewczyną bez makijażu i zrobioną na bóstwo, wybierze tę pierwszą, by zaoszczędzić na... czasie. Okazuje się, że nic tak nie denerwuje facetów, jak konieczność kilkugodzinnego (!) czekania aż ich partnerka będzie gotowa do wyjścia.

Nie jest również niczym zaskakującym, że inteligencję u kobiet ceni 61 % przebadanych. Dużo ważniejsze jest dla nich poczucie humoru (w postaci śmiania się do rozpuku z opowiadanych przez nich dowcipów), a także... umiejętność prowadzenia przez dziewczynę samochodu. Okazuje się, że faceci nie znoszą być traktowani jako szoferzy swoich kobiet.

d2cui7z

[

]( #opinions )

Co do kwestii takich jak wykształcenie i finanse, mężczyźni nie mają wygórowanych oczekiwań. Nie są one również zaniżone i raczej kształtują się na poziomie przeciętnej. Jednak 51 % facetów nie przeszkadzałoby, jeśli dziewczyna chciałaby poświęcić się domowi i dzieciom, nie pracując zawodowo. Ciepłe obiadki w cenie?

A jakie są wasze oczekiwania?

d2cui7z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cui7z