Trwa ładowanie...
miss polonia
11-12-2010 00:28

Ekskluzywna relacja z próby konkursu Miss Polonia 2010

Ekskluzywna relacja z próby konkursu Miss Polonia 2010Źródło: PAP
d3jaul2
d3jaul2

Wczoraj udało nam się porozmawiać z kilkoma kandydatkami na Miss Polonia 2010. Kandydatki w pełnym skupieniu ćwiczyły choreografię przed finałem, a jednak znalazły chwilę, by podzielić się z nami przemyśleniami związanymi z konkursem i swoim samopoczuciem.

Okazało się, że oprócz fantastycznej podzielności uwagi, finalistki są w świetnych nastrojach i w pełni gotowe na wielki finał.

Spośród pytanych tylko Aleksandra Ofianewska z numerem 13 przyznała się do pewnego stresu przed konkursem: „Tak oczywiście się denerwuję, na pewno będą mi się trzęsły nogi strasznie, policzki będą drżały, ale będę cały czas starała się uśmiechać”!

Dziewczyny zgodnie przyznały, że nastroje panujące w obozie Miss Polonia są wyjątkowo pozytywne. Nikt nikomu nie dogryza, a nawet jak mówi kandydatka nr 13: „Najchętniej razem pojechałybyśmy na wspólne wakacje”.

d3jaul2

Kinga Frąckiewicz z numerem 4, na pytanie o samopoczucie, odpowiedziała: „to jest nasza pierwsza próba na tej scenie i czujemy się lepiej niż na poprzednich próbach, ponieważ tu już mamy ta prawidłową scenę…”

Wszystko wskazuje na to, że dziewczyny są nieustraszone. Rozalia Mancewicz (10) zdradziła nam jednak: „myślę, że dopiero jutro przed samym wyjściem będziemy wszystkie na pewno zestresowane.”

Pytana o ulubioną kreację na konkursie Agnieszka Stępień powiedziała: „ Myślę, że w każdej się w pewien sposób dobrze czuję, bo każda jest dobrana specjalnie do nas.” Reszta dziewczyn potwierdza wersję Agnieszki, choć są takie, które mają swoje ulubione stroje. Na przykład Natalia Tomczyk najlepiej czuje się w sukni wieczorowej, podczas gdy Rozalia Mancewicz wybrała koktajlową sukienkę – pierwszą kreację w konkursie.

Wszystkie kandydatki przyznały, że bardzo cenią sobie głosy internautów i serdecznie zachęcają do głosowani na nie. Argumentów było tyle ile kandydatek i wszystkie brzmiały bardzo wiarygodnie.

Na naszej redakcji dziewczyny zrobiły ogromne wrażenie. Nawet w strojach codziennych prezentują się wyjątkowo pięknie. Strach pomyśleć jak ogromne wrażenie zrobią na nas podczas finału.

Przekonajcie się sami oglądając transmisję telewizyjną z Finału konkursu Miss Polonia 2010: 11 grudnia 2010 w Programie 2 Telewizji Polskiej o godzinie 20:55.

d3jaul2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jaul2