Trwa ładowanie...
22-05-2015 14:44

Ekskluzywny Menel najgorętszym facetem 2015

Ekskluzywny Menel najgorętszym facetem 2015Źródło: mat.pras.
d4ahrqd
d4ahrqd

Niedawno zakończyło się bardzo gorące głosowanie w plebiscycie ZaadoptujFaceta.pl. 30 tysięcy Polek wybierało 100 najatrakcyjniejszych mężczyzn do "zaadoptowania". Wynik, podobnie jak w roku ubiegłym, w którym wygrał przedstawiciel vlogosfery, zaskoczył. Bardzo pozytywnie.

Dotychczasowi zwycięzcy to muzycy, aktorzy, sportowcy. W tym roku jednak ku zaskoczeniu wielu bloger Kamil Pawelski został ogłoszony najgorętszym facetem w Polsce.

Pawelski, znany w blogosferze jako Ekskluzywny Menel, był lumberseksualny zanim to stało się modne. Jego stylizacje, czytamy w podsumowaniu głosowania, pokazują "że facet może być męski, a jednocześnie zadbany i dobrze ubrany". Drugie miejsce zajął przedstawiciel światka artystycznego, aktor Marcin Dorociński, czym powtórzył sukces z zeszłego roku. Ale za jego plecami znalazły się same świeże nazwiska - aktorzy Stefan Pawłowski i Aleksy Komorowski.

Najwyżej sklasyfikowanym muzykiem jest w tym roku Sławek Uniatowski (5. miejsce). Sportowcy znaleźli się poza pierwszą dziesiątką. Najlepszy okazał się Kamil Stoch (11.), który wyprzedził króla piłki nożnej Roberta Lewandowskiego (18.).

d4ahrqd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ahrqd