Trwa ładowanie...
d2jwx39
Forma

Eksplozja mocy z Men Expert Survival Race 2015!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eksplozja mocy z Men Expert Survival Race 2015!
(materiał prasowy)
d2jwx39

Druga edycja biegu Men Expert Survival Race powraca z jeszcze większą siłą! W tym roku nie ma taryfy ulgowej. Każdy uczestnik na własnej skórze pozna co to walka o przetrwanie w miejskiej przestrzeni, która przeobraża się w prawdziwą dżunglę.

Śmiałkowie, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie będą mieli okazję do przetestowania swoich możliwości w obliczu żywiołów atakujących z każdej strony. Rowy z wodą, powalone drzewa, błotne tory, maksymalne zmęczenie, pot ściekający strużkami po twarzy i wbijające się wszędzie siano zmuszą Survivalowców do wydobycia z siebie ogromnych pokładów energii. Czy jesteś na to gotowy?

W 2015 roku pierwsze uderzenie miejskiego cyklu biegów Men Expert Survival Race odbędzie się we Wrocławiu. Już 24 maja wyciśniemy z Was siódme poty na zupełnie nowej trasie. Zostaniecie uciorani w nadodrzańskim błocie, przepędzenie przez muł Morskiego Oka oraz ostatecznie pobici na podbiegach Kilimandżaro. To nie wszystko! Resztkę sił wyciągnie z Was 30 przeszkód specjalnie skonstruowanych na tę okazję. Jesteście gotowi na potężne uderzenie adrenaliny i prawdziwy pokaz hartu ducha w dążeniu do zwycięstwa?

d2jwx39

Men Expert Survival Race to prawdziwe wyzwanie dla osób, które trenowały do tej pory tradycyjne sporty biegowe. Solidna dawka wrażeń oraz prawdziwy wycisk fizyczny jeszcze bardziej motywują do walki. Survivalowa rozgrywka to nie tylko zmagania z własnym ciałem. To także wspólna zabawa w gronie sportowych zapaleńców oraz możliwość poznania ludzi z podobną pasją.

Do biegu, gotowi, start!

W biegu startować mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy nie boją się mocnych wrażeń. Wystarczy dawka samozaparcia, chęć do zmierzenia się z własnymi słabościami oraz żądza nowych, ekscytujących przygód. Uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, która trasa jest dostosowana do ich możliwości. Do wyboru są trzy różne szlaki:

● WARRIOR: trasa łatwiejsza (5 km) najeżona 20 przeszkodami, idealna dla wstępujących dopiero na ring Wojowników,
● HERO: trasa o długości 10 km naszpikowana 30 przeszkodami, w sam raz dla wprawionych w boju Bohaterów,
● LEGEND: do pokonania dystans 10 km z 30 przeszkodami, trasa tylko dla Orłów (start w elitarnym gronie zawodników).

d2jwx39

Coś dla ducha, ciała i umysłu

Men Expert Survival Race to nie tylko sportowe zmagania. Dzięki Waszemu hartowi ducha, nieskończonym pokładom endorfin oraz zamiłowaniu do dobrej zabawy pomożemy malutkiej Lenie.

Już dziś zacznijcie szykować się do survivalowego uderzenia. Dajcie się porwać sportowym emocjom odkrywając zupełnie nowe oblicze sportu, które zawładnie Waszym umysłem!

Wszystkie biegi objęte są honorowymi patronatami prezydentów miast.

d2jwx39

Zapisy i więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie: http://menexpertsurvivalrace.pl/

d2jwx39

Podziel się opinią

Share
d2jwx39
d2jwx39