Trwa ładowanie...
Ciekawostki

Ekstremalny facet czyli komandos w akcji

Share
Ekstremalny facet czyli komandos w akcji
Źródło: AFP
d3r40tv

Czy każdy prawdziwy mężczyzna powinien umieć poradzić sobie z ekstremalnymi wyzwaniami? Czy istnieją dzisiaj kopie takich heroicznych postaci jakie grali Sylwester Stalone czy Jean-Claude Van Damme? Wiele osób poświęca czas, żeby ustalić jaki właściwie powinien być prawdziwy mężczyzna...

Przedstawiamy materiał wideo poświęcony prawdziwym facetom, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Co więcej - na co dzień trenują, są aktywni i w każdej chwili gotowi stoczyć walkę z tym co przyniesie im los. Jak sami przyznają - nie nadają się do ośmiogodzinnej pracy za biurkiem. Lubią wyzwania, ponieważ zawsze wtedy mogą poddać treningowi swoje słabości. Nie mówią "nie" bo przecież wszystko jest wykonalne, kiedy odpowiednio wcześniej przystąpi się do treningu.

UWAGA:
Zaprezentowany materiał wideo przedstawia przykładowy trening, który może być wykonywany przez żołnierzy ze służb specjalnych. W nagraniu wystąpili kandydaci, którzy już 27 sierpnia wezmą udział w Biegu Morskiego Komandosa, który odbędzie się w Gdyni. Relacja z tego wydarzenia zostanie opublikowana w serwisie.

_ Podziękowania dla Kolibki Adventure Park za udostępnienie terenu i pełne zaangażowanie._

d3r40tv

Podziel się opinią

Share
d3r40tv
d3r40tv