WP

Eleganckie, lekkie ubrania dla mężczyzn. Jak stylowo przetrwać lato?

Mężczyźni mają nieco większą trudność w doborze eleganckiego stroju na gorące dni. Sandały i szorty zdecydowanie nie należą do dobrych decyzji, jeśli chodzi o większe wyjścia. Które ubrania wybrać?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Letnia moda dla mężczyzn to luźniejsze kroje, cieńsze tkaniny i jasne kolory
Letnia moda dla mężczyzn to luźniejsze kroje, cieńsze tkaniny i jasne kolory (unsplash.com)
WP

Jak wytrzymać w garniturze latem?

Aby zachować elegancki wygląd w czasie upałów, należy wybierać odpowiednie fasony, tkaniny i kolory. Najlepiej unikać czerni, na co pozwala szeroki wybór granatowych i niebieskich garniturów. Im jaśniejszy garnitur, tym łatwiej znieść palące promienie słońca. W miarę możliwości wybierzmy letni garnitur z lekkiej i przewiewnej tkaniny.

Kolory lata

Najlepsze na lato są jasne kolory. W męskiej garderobie na eleganckie lato najlepiej sprawdzają się beże i błękity. Warto zaopatrzyć się w parę jasnych, lekkich spodni.

WP

I dopasowaną kolorystycznie marynarkę. Błękitne, niebieskie i granatowe modele będą też pasować do jeansów. Klasyczne i bezpieczne połączenie:

Jasne marynarki na lato:

WP

Koszule na lato

Męska koszula powinna być nienaganna, więc aby gorące dni nam nie dokuczyły, koniecznie powinna być bawełniana i często zmieniana. Warto mieć kilka modeli w kolorze, najlepiej niezbyt ciemnych. Wyjątkiem od tej reguły są ciemne koszule, ale uszyte z lnu.

Niezbędne akcenty

Letni elegant nie powinien też zapominać o dodatkach. Do letniej stylizacji możemy dobrać elegancką, lnianą poszetkę:

WP

Oraz stylowe okulary przeciwsłoneczne, które dobieramy do kształtu twarzy.

unsplash.com
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP