Trwa ładowanie...

Erotyczny Park Jurajski

Share
Erotyczny Park Jurajski
Źródło: 123RF
d2dga30

Jeśli myślicie, że bestsellerowa powieść "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i jej licznie powstające klony, to wszystko na co stać twórców literatury erotycznej, to jesteście w błędzie. Są książki, czytając które szanowny pan Grey czerwieniłby się niczym niewinne pacholę. Czemu? Bo to naprawdę wyjątkowy gatunek.

Słowo "gatunek" pada tu nieprzypadkowo. Okazuje się bowiem, że istnieje cała gałąź literatury erotycznej, której bohaterki oddają się erotycznym igraszkom z wymarłymi gatunkami, oraz postaciami rodem z książek fantasy. Co najciekawsze - twórczynią, główną propagatorką i niezwykle płodną autorką historii tego rodzaju jest jedna pisarka ukrywająca się pod pseudonimem Christie Sims.

d2dga30

Christie ma już na swoim koncie ponad 160 tytułów. Nie są to co prawda książki zbyt obszerne, bo zazwyczaj liczą sobie kilkanaście stron, ale z drugiej strony czytelnik przynajmniej nie może narzekać na dłużyzny i opisy przyrody takie jak w "Panu Tadeuszu" czy "Nad Niemnem". Wszystkie minipowieści można nabyć w formie e-booków na stronie internetowej księgarni Amazon. Taka literacka przyjemność kosztuje zaledwie 6 dolarów.

Co mamy do dyspozycji za tę cenę? Nie sposób wymienić wszystkich tytułów, a szkoda, bo każdy kolejny jest ciekawszy od poprzedniego. Ale wspomnijmy chociaż kilka: "Głęboko w smoczej jamie", "Pojmana przez orków", czy "Ujeżdżana przez gryfona" - to tytuły z kategorii mitologiczno-fantastycznej. Natomiast nurt prehistoryczny niech reprezentują książki zatytułowane "Uciekając przed raptorem", "Zgwałcona przez triceratopsa" i "Wzięta przez pterodaktyla".

(fot. zdjęcie producenta)

d2dga30

Mniej więcej macie pojęcie o co chodzi. Rzecz jasna - każdą książkę zdobi adekwatna okładka przedstawiająca bohaterkę i jej nietypowego amanta.

Sama pisarka opisuje swoje powieści tak: napisałam je, by odblokować swoje najmroczniejsze fantazje i najskrytsze pragnienia. To nie jest erotyka dla każdego, choć opisuje zjawiska, które zazwyczaj występują w przyrodzie. O sobie zaś Cristie Sims mówi, że jest typową kobietą ze Środkowego Zachodu USA, która skrycie marzy o silnych, zdecydowanych, czasem nawet brutalnych partnerach.

Co ciekawe Sims doczekałą się już naśladowczyń. Kolejną autorką z nurtu dinozaurze erotyki jest dwudziestokilkuletnia studentka o pseudonimie Alara Branwen. Ona również publikuje swoje historie w formie e-booków.

Obie autorki bynajmniej nie narzekają na brak czytelników. Ich książki cieszą się sporą popularnością, co rzecz jasna przekłada się też na realne dochody. A tym samym dowodzi, że z opisywania igraszek z pterodaktylem da się wyżyć. Czasem nawet lepiej, niż z pisania nieco ambitniejszej prozy. A swoją drogą ciekawe - czy i kiedy te książki doczekają się ekranizacji.

d2dga30

(menonwaves) /PFi, facet.wp.pl

Czytaj także:

[

Sprzedaje swoje dziewictwo na aukcji. Po raz drugi! ]( http://niewiarygodne.pl/gid,16204791,img,16205018,kat,1017185,title,Catarina-Migliorini-dziewczyna-ktora-sprzedaje-swoje-dziewictwo-na-aukcji-Po-raz-drugi,galeriazdjecie.html )

d2dga30

[

W najbliższym czasie na świecie pojawią się klony słynnych ludzi? ]( http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,Odwazna-zapowiedz-W-najblizszym-czasie-na-swiecie-pojawia-sie-klony-slynnych-ludzi,wid,16247566,wiadomosc.html )

d2dga30

Podziel się opinią

Share
d2dga30
d2dga30