Trwa ładowanie...

Etui na klucze do zadań specjalnych. Złodziej nie przechwyci sygnału kluczyków

Każdy właściciel samochodu wie, że o kluczyki należy dbać. Chcemy przecież, by jak najdłużej działały i wyglądały jak nowe, a do tego zawsze znajdowały się w bezpiecznym miejscu. Zobacz, jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą – i to w bardzo stylowy sposób.

Etui na klucze do zadań specjalnych. Złodziej nie przechwyci sygnału kluczykówŹródło: 123RF
d2ee45x
d2ee45x

Ochrona samochodu przed kradzieżą

Samochody klasy premium stosunkowo często padają łupem doświadczonych złodziei. Wbrew pozorom znalezienie luki w systemie bezpieczeństwa nie jest trudne. Wystarczy skaner, który wyłapie sygnał pochodzący z pilota oraz urządzenie, które przetworzy go tak, by odblokować zamknięte drzwi. Sprzęt wielkości smartfona jest tak niepozorny, że przechodnie często nie zdają sobie sprawy z tego, że tuż obok ma miejsce kradzież. Etui Ribbley Keyless uniemożliwia zeskanowanie sygnału, skutecznie chroniąc przed przechwyceniem fal radiowych. Przechowując w nim swoje kluczyki, zwiększysz poczucie bezpieczeństwa i zabezpieczysz się przed sposobem kradzieży, o którym wielu nie ma pojęcia.

Koniec z zarysowaniami

Oprócz niezwykle przydatnej funkcji ochrony samochodu przed sprytnym działaniem złodziei, którego nie możemy być nawet świadomi, etui na kluczyki zapobiegnie także innym szkodom. Jeśli nosisz kluczyki w torbie lub w kieszeni, z pewnością niekiedy znajdujesz na wyświetlaczu swojego telefonu podejrzane ryski. Oczywiście mogą one być spowodowane także innymi przedmiotami, jednak kluczki często są głównymi winowajcami. Panowie noszący na co dzień duże torby lub teczki z pewnością w pośpiechu wrzucają do nich wiele potrzebnych rzeczy, nie chroniąc niestety żadnej przed porysowaniem. Kluczyki mogą porysować nie tylko telefon, ale nawet okładkę ulubionej książki czy skórzany portfel. Chcąc uniknąć takich niespodzianek, przechowuj je w specjalnym i eleganckim etui.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Łatwiejsze poszukiwanie

Chaos i nieporządek zdecydowanie nie pomagają w sytuacji, w której się śpieszymy. Jeśli szybko musimy wsiąść do samochodu i ruszać w trasę, z pewnością nie mamy czasu na szukanie kluczyków. Warto mieć w domu wybrane przez siebie miejsce, w którym zawsze leżeć będą najpotrzebniejsze przedmioty. W sytuacji kryzysowej wystarczy zgarnąć je do torby i można ruszać z domu. Pośpiech może być także wyczerpujący w sytuacji, kiedy nie możesz znaleźć kluczy w torbie lub kurtce. Włożone do etui będą pasować do większości wewnętrznych kieszeni w męskich akcesoriach lub okryciach zewnętrznych.

d2ee45x

Stylowy dodatek

Wybierając etui idealne dla siebie, postaw na klasyczną elegancję. Model wykonany z wysokiej jakości materiału i zaprojektowany w ponadczasowy sposób będzie modnie towarzyszył ci przez wiele lat. Skórzane etui z wygodnym zapięciem w postaci napy jest atrybutem eleganckiego mężczyzny. Taka dbałość o każdy szczegół sprawi, że z pewnością zrobisz wrażenie. Jeśli poszukujesz etui idealnego dla ciebie, unikaj kiepskiej jakości materiałów ze względu na ich minimalną wytrzymałość. Bez względu, czy będziesz trzymał je w torbie, kieszeni czy kurtce, etui narażone jest na ciągły ruch i tarcie ze strony innych przedmiotów.

iStock.com
Źródło: iStock.com
d2ee45x

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ee45x